پیشنهاد ازدواج جنجالی به مجری زن معروف + عکس

آلاء المبارک,عکس آلاء المبارک,مجری سودانی,لوشی,عکس لوشی,سوید الجاسر,سرمایه دار,ازدواج,پیشنهاد ازدواج,حاشیه,پیشنهاد ازدواج جنجالی به مجری زن معروف عکس

پیشنهاد ازدواج جنجالی به مجری زن معروف + عکس | یک مجری معروف سودانی با پیشنهاد ازدواج جنجال برانگیز یک سرمایه دار سعودی با مهریه ۲۵ میلیون دلار و یک ویلای مجلل مخالفت کرد.

به گزارش آفتاب و به نقل از روزنامه اینترنتی «عاجل» عربستان، «آلاء المبارک»، مجری سودانی معروف به «لوشی» تصمیم نهایی خود در قبال ازدواج با یک سرمایه دار سعودی که ۲۵ میلیون دلار و یک ویلا در شهر ریاض، پایتخت این کشور به عنوان مهریه پیشنهاد داده بود را اعلام کرد.
بر اساس این گزارش، مجری مذکور پیشتر در پاسخ به لینک خبری که از پیشنهاد ازدواج سرمایه دار سعودی حکایت داشت، در حساب کاربری خود در توییتر به نوشتن عبارت «خوب موافقم» بسنده کرده بود و همین مسئله نیز باعث شد کاربران شبکه اجتماعی آن را به عنوان موافقت رسمی وی با پیشنهاد ازدواج قلمداد کنند.
با این حال المبارک در پیام دیگری موضع نهایی خود در قبال پیشنهاد ازدواج را این چنین اعلام کرد: برای من این افتخار کافی است که دختر آفریقا هستم، عربستان و مردمان آن روی سر من جای دارند، با تمام افتخار سودانی هستم و اگر خدا بخواهد همسرم نیز سودانی خواهد بود.
این در حالی است که پیشتر پایگاه اینترنتی «النیلین» سودان فاش کرده بود که یک سرمایه دار سعودی به نام «سوید الجاسر» ضمن اعلام این که دارای ۱۵۰ میلیون دلار، خودروهای لوکس و املاکی در شهر ریاض است، به مجری مذکور پیشنهاد ازدواج با مهریه ۲۵ میلیون دلاری و یک ویلا در این شهر داده و برای کسی که شماره وی لوشی را به وی بدهد نیز جایزه تعیین کرده بود.

http://www.aftabir.com
کد N1837486