واکنش جوانفکر به یک شایعه

ماجرای ترور جوانفکر | چه کسانی از ترور مشاور احمدی نژاد خوشحال می شوند؟!

جوانفکر, ترور جوانفکر, علی اکبر جوانفکر, ترور علی اکبر جوانفکر, احمدی نژاد, معاون احمدی نژاد, ترور معاون احمدی نژاد, جوانفکر احمدی نژاد, ترور احمدی نژاد, جوانفکر مشاور احمدی نژاد,

ماجرای ترور جوانفکر | شب گذشته خبر ترور علی اکبر جوانفکر معاون محمود احمدی نژاد در برخی شبکه های مجازی منتشر شد. در این خبر آمده بود که علی اکبر جوانفکر معاون محمود احمدی نژاد در مقابل ویلایی در لواسانات ترور شده است. جوانفکر در یادداشتی ضمن تکذیب خبر ترور شدنش، تحلیل خود را از این شایعه در روزهای بحرانی اردوی احمدی نژاد منتشر کرد!

به گزارش آفتاب، شب گذشته این خبر در شبکه های اجتماعی منتشر شد؛ علی‌اکبر جوانفکر مدیرعامل خبرگزاری ایرنا، و مشاور مطبوعاتی و رسانه‌ای محمود احمدی‌نژاد، در ساعت ۱:۳۰ بامداد بوقت تهران درمقابل ویلایی در لواسانات بضرب گلوله‌ی افراد ناشناس کشته شد!

واکنش علی اکبر جوانفکر به ماجرای ترور شدنش


به گزارش آفتاب؛ علی اکبر جوانفکر در واکنش به خبر ترور شدنش، در کانال تلگرامی خود نوشت:

صبح روز گذشته (شنبه) ، خبرنگار یک خبرگزاری رسمی با تلفن همراهم تماس گرفت و جویای خبر سلامتی بنده شد و پرسید که آیا برای شرکت در دادگاه آقای بقایی به آن محل رفته ام؟

پاسخ دادم که خیر بنده برای تعویض دفترچه بیمه فرزندانم به خیابانی در مرکز شهر رفته ام اما مگر چه اتفاقی افتاده است که جویای خبر سلامتی بنده شده اید؟

او گفت که شایع شده است شما را ترور کرده اند ، به همین خاطر تماس گرفتیم.

گفتم که به لطف خدا فعلا زنده ام و نفس می کشم اما ترور من برای هیچکس نفعی ندارد جز ضرر!

به این شایعه و تماس خبرنگار ، اعتنایی نکردم تا اینکه شب گذشته پیام زیر را یکی از دوستان برایم ارسال کرد. کانال خبر فوری که گفته می شود با "منابع خاص" ارتباط دارد، ادعای ترور بنده را در برابر ویلایی در لواسان شایع کرده است.

این شایعه ، در بردارنده دو ترور همزمان است که نشان می دهد پشت آن یک جریان سازماندهی شده و ایمن از تعقیب قرار دارد. اول ترور شخصیتی و سپس ترور فیزیکی.

هرکس این خبر را بشنود ، به میزان زیادی با ترور کنندگان همدلی خواهد کرد زیرا با خود. می گوید: مشاور آقای احمدی نژاد که سنگ مردم و فقرا را به سینه می زند، خودش در لواسان ویلا دارد. او هم دروغگو و کلاشی بیش نیست، بنابراین کسانی که او را ترور کنند، کار چندان بدی نکرده اند.

درواقع با یک تیر دو نشان زده اند و این نمی تواند فقط یک دروغپردازی بی هدف باشد.

تجربه نشان داده است که در اینگونه موارد ابتدا با شایعه سازی حساسیت جامعه را نسبت به چنین اتفاقی کم می کنند و سپس دست به اقدام می زنند.

با آنکه این شایعه خانواده و فرزندانم را بی قرار کرده و خواب را از چشمان آنها ربوده است، با صدای بلند، به ﻫمه کسانی که از ترور این بنده خدا ، خوشحال و منتفع می شوند، اعلام می کنم که فرصت را از دست ندهید ، بند بند وجودم طالب گلوله های شماست زیرا خدای مهربان نیک می داند که جز رضای او نخواسته و نپیموده ام و البته همواره به لطف و گذشت حضرت حق نیز امیدوار بوده و هستم.

ﻫمه کسانی که فکر می کنند با ترور بنده به هدف شوم خود خواهند رسید ، بدانند که از رهگذر تهدید به مرگ و نابودی راه به جایی نخواهند برد، اگر مرد عمل هستند بِسم الله !
کد N1832520