رابطه نامشروع خاله ام را با مردان غریبه دیدم، او را کشتم!

رابطه,رابطه نامشروع,ارتباط,ارتباط نامشروع,رابطه پنهانی,ارتباط پنهانی,تجاوز,عکس تجاوز,فیلم تجاوز,قتل,آدم کشی,قتل عمد,قتل غیر عمد,دفاع,دفاع از خود,قتل و تجاوز,تجاوز و قتل,قصاص نفس,دستگیری,کلانتری,مجازات,اعتراف,حکم,اعدام,حکم اعدام,رابطه نامشروع خاله ام را با مردان غریبه دیدم, او را کشتم

رابطه نامشروع خاله ام را با مردان غریبه دیدم، او را کشتم! | پسر آبادانی وقتی متوجه رابطه پنهانی خاله مطلقه اش با مردان غریبه شد در اقدامی هولناک دست به قتل زد و جسد خاله اش را به رودخانه بهمنشیر انداخت.

به گزارش آفتاب و به نقل از رکنا، صبح چهارشنبه 18 بهمن ماه امسال مرد جوانی در رودخانه بهمنشیر در حال ماهیگیری بود که با صحنه عجیبی روبرو شد و پس از نزدیک شدن به بسته معلق روی آب، پلیس را از ماجرای هولناکی با خبر کرد.
بدین ترتیب تیمی از ماموران دایره جنایی پلیس آگاهی آبادان به محل پیدا شدن جسد زن جوان در رودخانه بهمنشیر میان روستای خضر با اروند کنار حضور یافتند و مشاهده کردند زن جوان از ناحیه سر هدف گلوله قرار گرفته و قاتل پس از جنایت، جسد زن جوان را داخل پتو بسته بندی کرده است.
کارآگاهان در گام نخست تحقیقات ماموریت یافتند تا قربانی جنایت را شناسایی کنند که در این مرحله پی بردند چند روز قبل زن جوانی از اهالی یکی از روستاهای آبادان به طرز مرموزی ناپدید شده است و همین کافی بود تا خانواده زن ناپدید شده برای شناسایی جسد زن جوان به اداره پلیس مراجعه کنند.
در این شاخه از تجسس ها مشخص شد که قربانی جنایت همان زن 33 ساله ناپدید شده است که در همین راستا اقدامات فنی پلیس برای دستگیری عامل جنایت کلید زده شد.
کارآگاهان در کاوش های پلیسی به رفتارهای خواهرزاده مقتول که پسر 21 ساله ای است مشکوک شدند و بازپرس پرونده در این مرحله دستور بازداشت و بازجویی از پسر جوان را صادر کرد.
پسر جوان ابتدا خود را بیگناه می دانست اما وقتی در تناقض گویی هایش گرفتار شد به ناچار پرده از قتل خاله اش برداشت و گفت: مدتی بود که خاله ام از شوهرش جدا شده بود و با هم زندگی می کردیم تا اینکه به رفت و آمدهای زیاد خاله ام مشکوک شدم و متوجه شدم با مردان غریبه ای در ارتباط است به همین خاطر تصمیم به قتل گرفتم.
وی افزود: شب حادثه زمانیکه خاله ام خواب بود با اسلحه به پشت سرش شلیک کردم و پس از آن جسد خاله ام را داخل پتویی بسته بندی کرده و برای رهایی از جسد و پنهان ماندن این جنایت، جسد پتوپیچ شده را داخل کانال آبی که به رودخانه بهمنشیر می ریخت رها کردم و در ادامه اسلحه را نیز داخل رودخانه پرت کردم.
بنا به این گزارش، متهم برای تحقیقات بیشتر و تایید سلامت روانی در اختیار ماموران پلیس آگاهی آبادان و تیم کارشناسی قرار گرفته و تحقیقات برای پیدا کردن اسلحه پسر جوان نیز آغاز شده است.
علی رنجکش
http://www.aftabir.com
کد N1831804