بلیت دربی 86 | خرید اینترنتی بلیط دربی

دربی, دربی 86, بلیت دربی, خرید بلیت دربی, خرید اینترنتی بلیت, خرید اینترنتی بلیت دربی, بلیت دربی 86, خرید بلیت دربی 86, خرید اینترنتی دربی 86, خرید بلیط, خرید بلیط دربی, خرید اینترنتی بلیط, خرید اینترنتی بلیط دربی, بلیط دربی 86, خرید بلیط دربی 86, خرید اینترنتی بلیط دربی 86؛ خرید بلیط ورزشگاه آزادی, بلیت فروش استادیوم آزادی, بلیت فروشی دربی 86, بلیط ورزشگاه آزادی, بلیط فوتبال, فروش بلیت دربی, بلیط دربی 86, خرید بلیط فوتبال, خرید بلیت ورزشگاه آزادی, بلیط فروشی استادیوم آزادی, بلیط فروشی دربی 86, ساعت دربی, زمان دربی, دربی تهران, دربی استقلال پرسپولیس, دربی استقلال و پرسپولیس, بلیت بازی استقلال, بلیت بازی پرسپولیس, خرید بلیت بازی استقلال, خرید بلیت بازی پرسپولیس خرید اینترنتی بلیت بازی استقلال, خرید اینترنتی بلیت بازی پرسپولیس

بلیت دربی 86 | دربی 86 پنجشنبه 10 اسفند در ورزشگاه آزادی برگزار می شود که این دو تیم پرطرفدار از سرتاسر کشور طرفدارانی دارند که می خواهند دربی را از نزدیک ببینند و بلیت دربی 86 را تهیه کنند که در ادامه می توانید نحوه خرید اینترنتی بلیت دربی را ببینید....

بیشتر بخوانید : دو اخطاره های پرسپولیس قبل از دربی...
بیشتر
 بخوانید : ساعت دربی 86...


در ورزشگاه آزادی بلیتی فروخته نخواهد شد


باشگاه استقلال به عنوان متولی بلیط فروشی مسابقات دربی 86 پایتخت اعلام کرده هیچ بلیطی را از ساعت 8 صبح روز پنجشنبه در ورزشگاه آزادی به فروش نمی‌رساند.
با توجه به اینکه شایعاتی درباره فروش بلیط‌های مسابقه دربی در ورزشگاه آزادی مطرح شده بود، سعید فتاحی، رییس کمیته مسابقات سازمان لیگ توضیحاتی را در این باره ارائه کرد. وی گفت: طبق جلسه‌ای که با مسئولان باشگاه استقلال داشتیم مقرر شد بلیط فروشی از طریق بانک کوثر انجام گیرد که هماهنگی لازم انجام و اعلام شد. اگر لیدر باشگاه استقلال در سایتی اعلام می‌کند که بلیط فروشی از ساعت ۸ صبح آغاز می‌شود؛ مستند نیست و این موارد باید از طریق سازمان لیگ یا باشگاه ها اعلام شود.
بر این اساس هواداران استقلال و پرسپولیس روز بازی در ورزشگاه آزادی به دنبال خرید بلیط از باجه های بلیط فروشی نباشند و از طریق موسسه اعلام شده اقدام کنند.

بلیت دربی 86


لیدرهای باشگاه پرسپولیس از هواداران خواستند تا لوازمی که آرامش سکوها را بر هم می زند را تحول آنها دهند.
لیدرهای باشگاه پرسپولیس از هواداران خواستند تا اگر لیزر یا سایر لوازمی که منجر به بر هم زدن آرامش سکوها می شود را به همراه آورده اند به آنها تحویل دهند.
آنها همچنین وعده ای هم به هواداران دادند و اعلام کردند که در ازای تحویل این قبیل وسایل یک بلیت دربی ۸۶ رو به روی جایگاه دریافت خواهند کرد.
لیدرها اظهار نظر جالت تری نیز داشتند و خطاب به هوادران گفتند اگر هواداران استقلال در میان پرسپولیسی ها هستند و آنها لیزر به همراه دارند تحویل ما بدهند تا اخر بازی به آنها برمی گردانیم و یک بلیت دربی ۸۶ از جایگاه استقلال به هواداران می دهیم

خرید اینترنتی بلیت دربی 86


علاقه مندان و طرفداران استقلال و پرسپولیس می توانند بلیت دربی 86 بر خلاف اعلام خبرگزاری ها و سایت ها که گفته می شد توسط بانک کوثر فروخته میشود، در محل ورزشگاه آزادی خریداری کنند.

قیمت بلیت دربی 86


دیدار استقلال و پرسپولیس در هفته بیست و پنجم لیگ برتر فوتبال پنجشنبه 10 اسفند در ورزشگاه آزادی برگزار می‌شود.
بر این اساس قیمت بلیت های دربی 86 مشخص شد:
جایگاه: 20 هزار تومان
روبروی جایگاه:  15  هزار تومان
پشت دروازه و طبقه دوم: 8 هزار تومان
هوادارانی که کارت هواداری دارند 20 درصد تخفیف خواهند داشت.
گفتنی است؛ بلیت فروشی دیدار دربی از امروز  هفتم اسفند انجام خواهد شد.

ساعت باز شدن درب ورزشگاه آزادی


دربی 86 در اوج هیجان برگزار خواهد شد و باتوجه به شرایط دو تیم، پیش بینی می‌شود هواداران زیادی از این بازی استقبال کنند. به همین دلیل، تصمیم گیری بر آن بوده که درب ورزشگاه از ساعت ۸ صبح روز پنج شنبه باز شود تا هوادارانی که از شهرستان آمده و دوستداران مشتاق پایتخت نشین، سریع تر وارد آزادی شوند.
این کار از این جهت صورت می‌گیرد که ازدحامی در مقابل استادیوم آزادی صورت نگیرد و هوادارانی که بلیت دارند، هرچه زودتر روی سکوها مستقر شوند.
لازم به ذکر است دربی 86 از ساعت 15:45 روز پنج شنبه برگزار می‌شود و برد پرسپولیس، به منزله قهرمانی این تیم است.

فروش تعدادی بلیت دربی 86 توسط موسسه کوثر


با توجه به درخواست زياد هواداران براي پيش خريد بليت دربي قبل از روز بازي، مديريت استان تهران مؤسسه كوثر تصميم گرفت روز چهارشنبه ساعت ۱۴ تا ۱۸ تعدادي بليت را در شعب شهر تهران هماهنند دربي گذشته به فروش برساند
توجه: فقط شعب "شهر تهران" کوثر و فقط "چهارشنبه"
بليت فروشي اصلی روز بازي از ساعت هشت صبح در درب ورزشگاه برقرار خواهد بودکد N1831797