سفر به مشهد و خاطره ای ماندگار

مانلی پرواز, تور مشهد, تور ارزان مشهد

ما یه خانواده پنج نفره هستیم که بعد از یه مدت طولانی تصمیم گرفتیم بریم سفر، یک سفر دست جمعی و خانوادگی اما نمیدونستیم کجا بریم.

هر کسی یه پیشنهادی داد اما بین جاهایی که گفتیم فقط پیشنهاد مامان بود که همه بی هیچ مکثی قبول کردیم، مامان گفت که بریم زیارت امام رضا و چون تعطیلات زیادی نداشتیم که بخوایم یک هفته بریم سفر، قرار بر این شد که سه چهار روزه بریم. بابام گفت چون وقت زیادی نداریم بهتره با هواپیما بریم که خیلی تو راه نمونیم و وقت برای گشت و گذار داشته باشیم. من با موبایلم توی گوگل زدم تور هوایی مشهد که ببینم برای تاریخی که می‌خوایم بریم میتونم از این تورهای مسافرتی بگیرم که دیدم بله دقیقا برای 3 شب و 4 روز میتونم تو اون تاریخی که میخوایم بریم ولی باز گفتم شاید بشه ارزون تر هم پیدا کرد سرچ زدم تور ارزان مشهد و دیدم با اختلاف قیمت کمی میشه رفت. خلاصه اینکه زنگ زدم و تور مشهد رو رزرو کردم و برام بلیط و واچر هتل رو با تلگرام فرستادن. البته بگم من خودم خواستم که با تلگرام بفرستن میشد با فکس هم ارسال بشه یا حتی پست بشه اما خوب اینجوری خیلی راحت تر بود.
خیلی سفر راحتی بود و ما یک ساعت و نیم توی راه بودیم و همین که رسیدیم ترانسفر هتل اومد دنبالمون و ما رو برد هتل. خیلی سفر راحت و خوبی بود ما واقعا تو اون 3 شب و 4 روز که اونجا بودیم اصلا متوجه گذر زمان نشدیم و بهمون خیلی خوش گذشت. زیارت امام رضا هم که بهترین قسمت سفر بود. وقتی وارد حرم میشی انگار که هواش آدم رو سبک میکنه و از همه فکر و خیالایی که داری آزادت میکنه. در چالیدره که خودش یه مجوعه کامل از تفریحات شامل تله کابین، قایق سواری و رستوران های عالی بود، خیلی خوش گذروندیم. وقتی داشتم  تور مشهد  رو رزرو میکردم کارشناس فروش خیلی بهم مشاوره های خوبی داد یه رستوران خوب تو شاندیز بهم معرفی کرد که واقعا عالی بود هم محیط و هم کیفیت غذاهاش. سفر به مشهد واسه ما یه خاطره عالی و موندگار شد.کد N1831506