دختر بارداری که در سرویس بهداشتی دست به انجام کار کثیفی زد و....

رابطه,رابطه نامشروع,ارتباط,ارتباط نامشروع,رابطه پنهانی,ارتباط پنهانی,تجاوز,عکس تجاوز,فیلم تجاوز,قتل,آدم کشی,قتل عمد,قتل غیر عمد,دفاع,دفاع از خود,قتل و تجاوز,تجاوز و قتل,قصاص نفس,دستگیری,کلانتری,مجازات,اعتراف,حکم,اعدام,حکم اعدام,کودک آزاری,تجاوز به کودکان,دختر بارداری که در سرویس بهداشتی دست به انجام کار کثیفی زد و,,,,,نوزاد سرراهی در سرویس بهداشتی

دختر بارداری که در سرویس بهداشتی دست به انجام کار کثیفی زد و.... | نوزاد تازه متولد شده که در چاه فاضلاب دستشویی عمومی رها شده بود به طورعجیبی زنده ماند.

به گزارش آفتاب، نوزاد دختر که در عمق گودال چاه دیده شده بود، زمانی نجات یافت که یکی از رهگذران صدای گریه‌اش را شنید و آتش‌نشانان را خبر کرد.با رسیدن مأموران امدادی و به‌دلیل عمق گودال فاضلاب، آتش‌نشانان مجبور به حفرگودالی در کف دستشویی شدند و پس از برداشتن سطح بتونی، نوزاد گریان را از میان فضولات بیرون کشیدند.این کودک بلافاصله پس از نجات به امدادگران آمبولانس تحویل داده شد و به بیمارستان انتقال یافت. به گفته امدادگران، دخترک در شرایط جسمانی خوبی قرار دارد و زنده می‌ماند.پلیس در جست و جوی مادر بی رحم این نوزاد است.
http://www.aftabir.com
کد N1831224