رابطه نامشروع زن شوهردار با مرد متاهل | زن شوهردار طعمه زن و شوهر کلاهبردار شد

رابطه,رابطه نامشروع,ارتباط,ارتباط نامشروع,رابطه پنهانی,ارتباط پنهانی,تجاوز,عکس تجاوز,فیلم تجاوز,قتل,آدم کشی,قتل عمد,قتل غیر عمد,دفاع,دفاع از خود,قتل و تجاوز,تجاوز و قتل,قصاص نفس,دستگیری,کلانتری,مجازات,اعتراف,حکم,اعدام,حکم اعدام,رابطه نامشروع زن شوهردار با مرد متاهل,زن شوهردار طعمه زن و شوهر کلاهبردار شد

مردی با همدستی زنش از رابطه خصوصی خود و یک زن شوهردار فیلم گرفت تا اخاذی کند. اشتباه کردم و با این اشتباه بزرگ نه تنها زندگی شیرین و توام با خوشبختی ام را از هم پاشیدم بلکه دیگر همسرم همه اعتماد عاشقانه اش را به من از دست داده است اگرچه او تصمیم گرفته است از گناه بزرگ من چشم پوشی کند و با این کارش آبروی خانوادگی ام را حفظ کرده است اما من با عذاب وجدان شدیدی دست و پنجه نرم می کنم و نمی دانم عاقبت این زندگی چه خواهد شد.

به گزارش آفتاب، زن 35 ساله که از شدت شرم با دستانش صورت خود را پوشانده و در حالی که مدعی بود به خاطر چند سال خیانت  به همسر و زندگی ام نمی توانم با همسرم روبه رو شوم به تشریح ماجرای آشنایی اش با یک کلاهبردار حرفه ای پرداخت و به  پلیس فتا گفت: در یک خانواده بسیار ثروتمند بزرگ شدم پدرم چندین کارخانه داشت.
وقتی تحصیلات دوران راهنمایی را به پایان رساندم یکی از دوستان پدرم از من خواستگاری کرد. شاهین اگرچه 10سال از من بزرگتر بود اما تاجری ثروتمند بود که به امر صادرات و واردات اشتغال داشت با وجود این، او مرا درک می کرد و همواره مشوق و راهنمای من در زندگی بود. شاهین روزهای زیادی را در خارج از کشور به سر می برد تا به کارهای بازرگانی خود رسیدگی کند.پس از ازدواج با تشویق و حمایت های شاهین ادامه تحصیل دادم.
وارد دانشگاه که شدم تنها یک چیز آزارم می داد و آن این بود که خیلی زود ازدواج کرده بودم و معنای عشق و عاشقی را که برخی همکلاسی هایم از آن دم می زدند نمی فهمیدم سال آخر دانشگاه بود و من مشغول یک پروژه تحقیقی بودم در این زمان با جوانی که خود را استاد دانشگاه معرفی می کرد و مدعی بود احاطه کاملی به پروژه های تحقیقاتی دانشگاه دارد آشنا شدم.
«امیر» به بهانه کمک به پایان نامه ام به من نزدیک شد او با متن های عاشقانه و جملات عاطفی که برایم ارسال می کرد وجودم را تسخیر کرده بود به طوری که روابط ما با یکدیگر به دیدارهای مخفیانه و عاشقانه کشید.
او از هر فرصتی برای اخاذی از من استفاده می کرد و من هم با خرید کادوهای گران قیمت سعی می کردم او را خوشحال کنم. در شرایطی که من وارد تحصیلات تکمیلی شده بودم باز هم این ارتباط ها ادامه داشت تا این که فردی در دانشگاه فیلمی از روابط بسیار خصوصی من با «امیر» را نشانم داد و من برای حفظ آبرویم چندین میلیون به او پول دادم این اخاذی ها ادامه داشت تا این که چند روز قبل زن دیگری که همان فیلم را داشت تقاضای 10 میلیون تومان کرد وقتی به خود آمدم و ماجرا را به پلیس فتا گزارش کردم تازه فهمیدم آن زن همسر امیر است و او خودش به طور مخفیانه این فیلم را برای اخاذی از من تهیه کرده بود حالا که شوهرم در جریان ماجرا قرار گرفته است، دیگر همه چیزم را از دست داده ام. اگر چه او از گناه بزرگ من گذشته است اما نمی دانم با دل چرکین و چشمان نگران همسرم چه کنم....
http://www.aftabir.com
کد N1831165