رابطه دختر جوان با 2 پسر در خانه مجردی | یاشار و امید چه بلایی سر دختر جوان آوردند؟

رابطه,رابطه نامشروع,ارتباط,ارتباط نامشروع,رابطه پنهانی,خیانت,دوستی,همسایه,زن همسایه,فیلم,عکس,زنا,دوستی,دوستی خیابانی,فرار,فرار از منزل,ازدواج,ازدواج زوری,تجاوز,تجاوز وحشتناک,عکس تجاوز,فیلم تجاوز,رابطه نامشروع زن شوهردار,رابطه با زن شوهردار,همکار,همکار مرد,همکار زن,رابطه با همکار مرد,رابطه با همکار زن,خیانت,خیانت زن شوهردار,اعتیاد,شیشه,مواد مخدر,بی آبرویی,طلاق,جدایی,دستگیری,کلانتری,معتاد,قتل,قتل غیر عمد,مرگ,قاتل,قربانی,مرگ,مرگ قربانی,مرگ مرموز,انگیزه قتل,دعوا,دعوای دختر و پسر,اختلافات,اختلاف,رابطه دختر جوان با 2 پسر در خانه مجردی,یاشار و امید چه بلایی سر دختر جوان آوردند؟

رابطه دختر جوان با 2 پسر در خانه مجردی | با گذشت حدود سه ماه از مرگ مرموز دختر جوانی که در سقوط از پل عابر پیاده جان باخته بود، کارآگاهان جنایی پسرجوانی را دراین ماجرا بازداشت کردند.

به گزارش آفتاب، ٣٠ آبان امسال، خبر سقوط مرگبار دختر جوانی از پل عابرپیاده در محدوده شیرپاستوریزه به پلیس پایتخت اعلام شد. با حضور تیم تحقیق وبازپرس جنایی درمحل حادثه، دختر جوان وخانواده‌اش شناسایی شدند. پدر قربانی ماجرا به کارآگاهان جنایی گفت: «دخترم چند روز قبل از خانه رفته بود. اما یک روز بعد از رفتن، با شماره تلفن ناشناسی به من پیام داد و گفت میهمان یکی از دوستانش است و چند روزی به خانه نمی‌آید. من هم با این تصور که در خانه دوستش است، دیگر دنبالش نگشتم. تا اینکه خبر سقوط مرگبارش را شنیدیم.»
مرد میانسال در ادامه گفت: «دخترم از مدتی قبل با پسری به نام یاشار دوست شده است و احتمال می‌دهم این پسر از علت و انگیزه مرگ مرموز دخترم باخبر باشد.»
با اطلاعاتی که پدر میترا، در اختیار پلیس قرار داده بود مأموران به سراغ یاشار رفتند اما او مدعی شد از میترا بی‌خبر است.
از سوی دیگر کارآگاهان با بررسی شماره تلفن همراهی که میترا با آن شماره برای پدرش پیام فرستاده بود به پسر جوانی به نام امید رسیدند که از دوستان یاشار بود. به همین خاطر امید تحت بازجویی قرارگرفت و گفت: «میترا و یاشار با هم جرو بحث‌شان شده بود و چون میترا خیلی ناراحت بود او را به خانه‌ام دعوت کردم. به دلیل اینکه گوشی تلفن همراهش مشکل داشت از تلفن من به خانواده‌اش پیام داد و بعد از یک شبانه روز هم خانه مرا ترک کرد و دیگر از او خبری ندارم.»
این اظهارات درحالی مطرح شده که تحقیقات میدانی نشان داده میترا لحظاتی قبل از مرگ مرموز، با امید دیده شده است. به همین خاطر احتمال می‌رود امید حقیقت را نگفته باشد. بنابراین تحقیقات تخصصی برای رازگشایی از ابهام‌های موجود در این پرونده و کشف حقیقت ادامه دارد.
http://www.aftabir.com
کد N1829268