10 حقیقت جالب در مورد جام جهانی 2018 روسیه

بک لینک,cubo,جام جهانی 2018 روسیه,

خرید خودکار بک لینک های متعدد برای سایت شما. دسترسی به بهترین ناشران ایرانی و بین المللی از طریق یک سایت. دریافت گزارش و تحلیل انتشار و ایندکس شدن بک لینک ها. بهبود قابل توجه رتبه سایت در گوگل.

1- می توانید به صورت رایگان برای دیدن بازی های جام جهانی به روسیه سفر کنید!
سرویس Cubocloud.ir قرعه کشی جوایز سفر به جام جهانی روسیه، iPhone X و جوایز دیگر را برای کاربران خود برگزار می کند. برای شرکت در قرعه کشی کافیست از تاریخ 26 بهمن 1396 تا اول فروردین 1397 برای سایت خود بک لینک بخرید.
امکانات کوبو:
• خرید خودکار بک لینک های متعدد برای سایت شما.
• دسترسی به بهترین ناشران ایرانی و بین المللی از طریق یک سایت.
• دریافت گزارش و تحلیل انتشار و ایندکس شدن بک لینک ها.
• بهبود قابل توجه رتبه سایت در گوگل.
شرح کامل قوانین قرعه کشی را می توانید در سایت cubocloud.ir مشاهده کنید. 
2- تورنمنت های بین المللی زیادی از جمله بازی های المپیک در روسیه برگزار شده است ولی جام جهانی فوتبال برای اولین در روسیه برگزار می شود.
3- بازی های مرحله گروهی تیم ملی ایران در سه شهر سنت پطرزبورگ، کازان و سارانسک برگزار می گردند.
4- تم های اصلی جام جهانی شامل مواردی هستند که روسیه به داشتن آن ها شهرت دارد، مثلا "آرزوی سفر به فضا و مطالعه آن"، و نمادهایی که در افسانه های مردمی جان گرفته اند، مانند پرنده آتشی، ماتروشکا و الگوهای مردمی دیگر.

5- سی و دو کشور از سراسر دنیا در این مسابقات شرکت خواهند کرد که شامل 14 تیم از اروپا، 5 تیم از آفریقا،5 تیم آسیایی، 5 تیم از آمریکای جنوبی و 3 تیم از آمریکای شمالی می باشند.
6- 11 شهر میزبان مسابقات جام جهانی خواهند بود: مسکو، روستوف نا دانو، سنت پطرزبورگ، نیژنی نوگوراد، سوچی، ولگاگراد، سامارا، کالینینگراد، کازان، یکاترینبورگ و سارانسک.
7- مسکو مرکز جام جهانی می باشد. اولین و آخرین مسابقه در استادیوم "لوژنیکی" پایتخت برگزار خواهند شد.
8- نزدیکترین شهر به مسکو، نیژنی نوگوراد می باشد که 420 کیلومتر با پایتخت فاصله دارد و دورترین شهر یکاترینبورگ می باشد که 1780 کیلومتر از پایتخت فاصله دارد.
9- انتظار می رفت زیمباوه برای اولین بار در این مسابقات شرکت داشته باشد ولی این کشور موفق به پرداخت جریمه ناشی از اخراج مربی خودش نشد و فیفا این تیم را از جام جهانی کنار گذاشت.
10- اکثر توریست ها نمی توانند بدون ویزا به روسیه سفر کنند ولی در زمان برگزاری مسابقات جام جهانی نیازی به دریافت ویزا نخواهد بود و به جای آن ارائه مدارک دیگری ضروری خواهد بود.  
کد N1827330