خلاصه بازی دیشب بارسا | ایبار 0 بارسلونا 2 | بارسا صدرنشین مطلق لالیگا +فیلم

بارسلونا, بازی بارسلونا, خلاصه بازی بارسلونا, خلاصه بازی بارسلونا ایبار, خلاصه بازی دیشب ایبار, خلاصه بازی دیشب, بازی دیشب, بازی دیشب بارسلونا, بازی دیشب بارسلونا اسپانیول, خلاصه بازی دیشب بارسلونا و ایبار, خلاصه بازی بارسلونا دیشب, نتیجه بازی بارسلونا, نتیجه بازی بارسا, فیلم بازی بارسلونا ایبار, فیلم خلاصه بازی بارسلونا ایبار, بارسلونا دیشب, بارسلونا ایبار, خلاصه بازی بارسا, خلاصه بازی بارسا ایبار, خلاصه بازی دیشب بارسا, خلاصه بارسا ایبار, نتیجه بازی بارسا و ایبار, بارسا ایبار, بازی امشب, بازی امشب بارسا, بازی امشب بارسلونا, خلاصه بازی امشب, خلاصه بازی امشب بارسلونا, خلاصه بازی امشب بارسلونا ایبار, بارسا 2 ایبار 0, بازی امشب بارسا ایبار, خلاصه بازی امشب بارسا, بازی بارسا, نتیجه بارسا, خلاصه بارسا امشب, بازی بارسلونا, لالیگا,

خلاصه بازی امشب بارسلونا ایبار | بازی بارسلونا در برابر ایبار با نتیجه 2-0 به سود بارسا به پایان رسید تا یاران مسی، در شبی که این ستاره برای بارسا گلزنی نکرد، با 62 امتیاز صدرنشین مطلق لالیگا لقب بگیرند. گل اول بارسلونا به ایبار را لوئیس سوارز و گل دوم را جوردی آلبا به ثمر رساندند. خلاص بازی بارسلونا ایبار را در ادامه مشاهده کنید.بیشتر ببینید: خلاصه بازی بارسا آلاوز .

خلاصه بازی بارسا ایبار 


خلاصه بازی دیشب بارسا | ایبار 0 بارسلونا 2 | بارسا صدرنشین مطلق لالیگا +فیلمخلاصه بازی امشب بارسلونا ایبار | بازی بارسلونا در برابر ایبار با نتیجه 2-0 به سود بارسا به پایان رسید تا یاران مسی، در شبی که این ستاره برای بارسا گلزنی نکرد، با 62 امتیاز صدرنشین مطلق لالیگا لقب بگیرند. گل اول بارسلونا به ایبار را لوئیس سوارز و گل دوم را جوردی آلبا به ثمر رساندند. خلاص بازی بارسلونا ایبار را در ادامه مشاهده کنید.


بازی بارسلونا ایبار بارسلونا موفق شد در دیداری دشوار با 2 گل برابر ایبار به برتری برسد تا با 62 امتیاز، اوضاع خود را در صدر مستحکم تر کرده و با روحیه ای خوب به استقبال دیدار برابر چلسی برود.
اولین موقعیت مهم بازی در دقیقه 7 برای بارسلونا ایجاد شد که روی پاس لیونل مسی، سوارز در موقعیت بسیار خوبی قرار گرفت اما پاس رو به عقب او و ضربه آلبا توسط مدافعان ایبار دفع شد.
اما حملات بارسا بالاخره در دقیقه 15 جواب داد و روی پاس فوق العاده مسی، سوارز در موقعیت تک به تک بعد از جا گذاشتن گلر ایبار موفق شد گل اول را به ثمر برساند.
بعد از دریافت گل ایبار خیلی زود می توانست کار را به تساوی بکشاند اما ضربه دیدنی اوریانا به دیرک دروازه تراشگن برخورد کرد. در دقیقه 33 و روی پاس آلبا، پائولینیو با ضربه سر می توانست زننده گل دوم لقب بگیرد اما دیمیتروویچ توپ را مهار کرد.
در اواخر نیمه دوم و روی پاس به عقب سوارز، لیونل مسی در آستانه زدن گل دوم بود اما ضربه او با بی دقتی به دیرک برخورد کرد تا نهایتا 45 دقیقه اول با برتری 0-1 بارسا به پایان برسد.
با شروع نیمه دوم، بارسا بازی را بهتر آغاز کرد اما اولین موقعیت رو پاس مسی ایجاد شد اما ضربه سوارز با اختلاف به بیرون رفت. در دقیقه 57 و با پاس اوریانا، اینوی موقعیت مناسبی برای زدن گل تساوی داشت اما ضربه او با بی دقتی به بیرون رفت.
دقایقی بعد اوریانا با دریافت کارت زرد دوم اخراج شد تا دایره حملات ایبار متوقف شده و بعد از این اتفاقات جریان مسابقه آرام شد.
در دقیقه 78 و روی پاس تماشایی کوتینیو، لیونل مسی می توانست کار را یکسره کند اما ضربه چیپ او با عکس العمل سنگربان ایبار همراه بود. لحظاتی بعد اینوی با نفوذی دیدنی فرصت مناسبی برای زدن گل تساوی داشت اما ضربه آرام او در اختیار تراشتگن قرار گرفت
در دقیقه 85 لیونل مسی با پاس استادانه، الکس ویدال را در موقعیت تک به تک قرار داد اما واکنش دیدنی دیمیتروویچ مانع 2 برابر شدن اختلاف شد.
اما در دقیقه 88 بارسا به گل دوم رسید. مسی در موقعیتی مناسب مقابل دیمیتروویچ ناکام ماند اما در ریباند، آلبا موفق شد با ضربه ای دقیق اختلاف را 2 برابر کند. در لحظات پایانی ضربه مسی با اختلاف به بیرون رفت تا بلوگرانا با همان 2 گل ایبار را مغلوب کند.

 رکورد بارسا در برابر ایبار هم حفظ شد


دو سال است که بر علیه بارسلونا در لالیگا اعلام پنالتی نشده است.
این یک رکورد تاریخی در فوتبال اسپانیا و اروپا محسوب می شود. آخرین بار فوریه دو سال پیش بود که در بازی برابر سلتا، داورعلیه بارسا اعلام پنالتی کرد و گیدتی توانست آن را به گل تبدیل کند.
امروز و در بازی برابر ایبار و در همان دقایق ابتدایی روی یک ضربه کرنر بوسکتس طبق تصویر زیر با خطا مهاجم ایبار را متوقف کرد ولی این صحنه از چشم داور دور ماند و کمک داور هم پرچم نزد تا رکورد عدم اعلام پنالتی علیه بارسا همچنان پابرجا بماند.