برای نوروز 97 بهترین هتل در مشهد، کیش و استانبول کجاست؟

تور استانبول, تور کیش, تور مشهد,

برای نوروز 97 بهترین هتل در مشهد، کیش و استانبول کجاست؟ برای سفر همیشه محل اقامت بسیار موضوع مهمی بوده است. حال برای شهرهای توریستی مانند مشهد، کیش و استانبول کدام هتل‌ها از همه بهتر هستند.

بهترین هتل های استانبول
از بهترین  هتل‌های استانبول می‌توان این 5 هتل را نام برد که با توجه به راضی بودن مسافران از خدمات هتل و غذا و امکانات رفاهی به شما معرفی شده‌اند: هتل هیلتون بسفرس، هتل ریتز کارلتون، هتل رادیسون بلو سیسلی، هتل سلطانیا و هتل مارمارا تکسیم. این هتل ها از پرمسافرترین هتل‌های استانبول در ایام تعطیلات نوروز می‌باشند که با رزرو تور استانبول می‌توانید با قیمت‌های بسیار کم به سفری رویایی و ارزان بروید.

بهترین هتل های کیش
جزیره زیبای کیش نگینی در ایران است که جاذبه‌های طبیعی و منحصر به فردش همگان را خیره می‌کند با توجه به شرایط جوی خاصی که در جزیره حاکم است برای عالی و خاص بودن سفرتان هتل‌هایی را پیشنهاد می‌کنیم که در تور کیش جزو گزینه‌های اول تمامی مسافران برای اقامت است: هتل شایان، هتل شایگان، هتل ویدا، هتل دریایی ترنج و هتل داریوش سفرتان را با رفتن به این هتل‌ها خاص کنید.

بهترین هتل‌های مشهد
مشهد مقدس که جزو شهرهای زیارتی ایران محسوب می‌شود علاوه بر وجود مبارک و پر گوهر و پاک علی ابن موسی الرضا (ع) از جاذبه‌های تفریحی و طبیعی زیادی برخوردار است که باعث شده دومین شهر پر جمعیت ایران و توریستی محسوب شود. با توجه به تعداد زیاد گردشگران، در این شهر مقدس هتل‌هایی با به روز ترین امکانات رفاهی و خدماتی افتتاح شده است که محل اسکان مسافران تور مشهد راحت و ویژه باشد: هتل قصر طلایی، هتل الماس 2، هتل مجلل درویشی، هتل پدیده و هتل اطلس جزو بهترین و بروزترین هتل‌های مشهد می‌باشد.
کد N1826514