عثمانی: نماینده‌ای با انتشار فایلی مدعی شده نمایندگان درقبال دریافت قیر تغییر رای داده‌اند/ لاریجانی: این سخن نادرستی است!

مجلس,علی لاریجانی,نشست علنی مجلس,محمد قسیم عثمانی

رییس مجلس در واکنش به تذکر نماینده مردم بوکان نسبت به توزیع فایلی در صحن و اتهام‌زنی به نمایندگان درمورد تهاتر قیر، گفت که تغییر رای نمایندگان در قبال دریافت قیر سخن نادرستی است

به گزارش خبرنگار پارلمانی ایلنا، محمدقسیم عثمانی در جریان نشست علنی امروز مجلس شورای اسلامی که به ادامه بررسی لایحه بودجه سال ۹۷ کشور و مشخصاً رسیدگی به بند الحاقی به تبصره ۱۴ لایحه بودجه اختصاص داشت، با استناد به ماده ۲۴ آیین‌نامه داخلی مجلس اعلام کرد: یکی از نمایندگان مجلس فایلی را منتشر کرده است که در آن فایل مدعی شده نمایندگان در قبال دریافت قیر رای خود را عوض می‌کنند، لحن خود را تغییر می‌دهند و تذکر و اخطارهایشان را پس می‌گیرند.

نماینده اصلاح‌طلب مردم بوکان در مجلس با انتقاد از این دست اقدامات در صحن خاطرنشان کرد: این چگونه سخن گفتن است؟ آقای لاریجانی من از شما می‌خواهم از شان نمایندگان و مجلس دفاع کنید.

علی لاریجانی در پاسخ به این تذکر گفت: این سخن سخن نادرستی است و بنده ندیدم که کسی چنین گفته باشد.

رییس مجلس خاطرنشان کرد: نمایندگان مجلس دو هفته است که در حال رسیدگی هستند و بیان چنین سخنانی غیردقیق است و مشکلاتی را به وجود می‌آورد.

کد N1825819