من کِی گفتم اغتشاشگران را بکشید؟!

واکنش احمد خاتمی به شایعه برکناری از نماز جمعه | بی معرفت ها به فکر آبروی خود باشید!

خاتمی, احمد خاتمی, خاتمی نماز جمعه, برکناری خاتمی از نماز جمعه, برکناری خاتمی از امامت جمعه, ابوترابی امام جمعه, امام جمعه تهران,

واکنش احمد خاتمی به شایعه برکناری از امامت جمعه | هیچ امام جمعه‌ای در تاریخ انقلاب در تهران برکنار نشده است... در فضای مجازی نوشتند خاتمی چون تندروی کرد، برکنار شده است، بی‌معرفت‌ها لااقل به فکر آبروی خود باشید، من ۲ هفته دیگر خطبه می‌خوانم.

آیت‌الله سیداحمد خاتمی در یادواره شهدای صفادشت با بیان این‌که نمی‌توان گفت نقدی بر نهادهای قوه قضائیه، شورای نگهبان، روحانیت و نمازجمعه وارد نیست، گفت: نقد با هتک متفاوت است، برخی نمازجمعه را هتک می‌کنند، نقد وارد است، اگر امام جمعه کم‌محتوا خطبه خواند یا ادبیات درست نبود، تذکر دهید، ما سپاسگزار مردمیم که ما را نقد کنند.
او افزود: اما با سران اغتشاش که آدم کشتند، غارتگری کردند یاغی هستند و حکم یاغی در فقه شیعه و اهل سنت اعدام است، این عین فقه است و بنده از گفتن آن باکی ندارم، اما روزنامه‌ای که سابقه اهانت به پیامبران و اهل بیت را دارد، تیتر زد خاتمی گفته اغتشاشگران را بکشید، من کِی گفتم اغتشاشگران را بکشید. 
عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: من بیش از ۲۰‌سال است، خارج فقه می‌گویم و می‌دانم چطور حرف بزنم، گفتم آن افرادی که غارت کردند و لیدرها که آدم کشتند را بکشید، چرا تحریف می‌کنید، مرد باشید و عین حرف را بزنید. 
خاتمی اضافه کرد: نقد کنید، اما تحریف نکرده و دروغ نگویید، آقای ابوترابی همکار جدید ما شده است، میدان باز است، هیچ‌کدام از ائمه جمعه موقت تهران عزل نشدند، آیت‌الله مهدوی‌کنی چند خطبه خواند، اما همواره به ایشان امام جمعه موقت تهران می‌گفتند، آیت‌الله جنتی دیگر خطبه نمی‌خواند، اما هنوز به ایشان امام جمعه موقت تهران می‌گویند، هیچ امام جمعه‌ای در تاریخ انقلاب در تهران برکنار نشده است. وی گفت: اما بدخواهانی که خدا هدایتشان کند، در فضای مجازی نوشتند خاتمی چون تندروی کرد، برکنار شده است، بی‌معرفت‌ها لااقل به فکر آبروی خود باشید، من ۲ هفته دیگر خطبه می‌خوانم.
کد N1825740