خلاصه بازی دیشب چلسی | هال سیتی 0 چلسی 4 | +فیلم

خلاصه, خلاصه بازی, خلاصه بازی چلسی, خلاصه بازی چلسی هال سیتی, خلاصه بازی امشب چلسی, خلاصه بازی امشب چلسی هال سیتی, خلاصه چلسی هال سیتی, بازی امشب چلسی, بازی چلسی هال سیتی, فیلم بازی چلسی هال سیتی, نتیجه بازی چلسی هال سیتی, هال سیتی, خلاصه چلسی نفت, خلاصه چلسی هال سیتی امشب, خلاصه چلسی هال سیتی, چلسی هال سیتی, خلاصه چلسی نسف, خلاصه بازی چلسی نسف, چلسی هال سیتی امشب, بازی دیشب چلسی, بازی دیشب چلسی هال, بازی دیشب چلسی هال سیتی, خلاصه بازی دیشب چلسی هال سیتی, خلاصه بازی دیشب چلسی, بازی چلسی هال سیتی

خلاصه بازی دیشب چلسی هال سیتی | بازی چلسی در برابر هال سیتی با نتیجه 4-0 به سود چلسی به پایان رسید تا یاران کونته به راحتی به مرحله بعدی جام حذفی انگلیس پا بگذارند. گل های چلسی را در بازی برابر هال سیتی، ویلیان، پدرو الیویه ژیرو (2 گل) به ثمر رساندند. خلاصه بازی چلسی هال سیتی را در ادامه ببینید...خلاصه بازی دیشب چلسی


خلاصه بازی دیشب چلسی | هال سیتی 0 چلسی 4 | +فیلمخلاصه بازی دیشب چلسی هال سیتی | بازی چلسی در برابر هال سیتی با نتیجه 4-0 به سود چلسی به پایان رسید تا یاران کونته به راحتی به مرحله بعدی جام حذفی انگلیس پا بگذارند. گل های چلسی را در بازی برابر هال سیتی، ویلیان، پدرو الیویه ژیرو (2 گل) به ثمر رساندند. خلاصه بازی چلسی هال سیتی را در ادامه ببینید...

گزارش بازی چلسی 4 - هال سیتی 0


چلسی با پیروزی 4-0 مقابل هال سیتی، به دور ششم رقابت های جام حذفی انگلیس صعود کرد.

شاگردان آنتونیو کونته در این دیدار در همان نیمه اول چهار بار دروازه حریف را باز کردند و در نهایت توانستند به یک پیروزی آسان دست پیدا کنند.

تنها دو دقیقه از بازی سپری شده بود که ویلیان گل اول بازی را به ثمر رساند. روی یک اشتباه از بازیکن هال سیتی، ویلیان پشت محوطه جریمه این تیم صاحب توپ شد و با یک ضربه تماشایی، توپ را به گوشه دروازه حریف فرستاد.

برتری آبی ها ادامه داشت و این تیم چند موقعیت خوب برای زدن گل دوم را از دست داد تا اینکه در دقیقه 27، پدرو اختلاف را به دو گل افزایش داد. روی یک پاس عالی از سسک فابرگاس به پشت مدافعان هال سیتی بود که پدرو با دروازه بان حریف تک به تک شد و با یک ضربه دقیق، حساب کار را 2-0 کرد.

حملات سیتی ادامه پیدا کرد و این تیم تنها 5 دقیقه بعد، به گل سوم رسید. این بار الیویه ژیرو بود که با یک توپ ربایی خوب، برای پدرو موقعیت سازی کرد و او هم با یک شوت تماشایی، توپ را به گوشه دروازه فرستاد.

این گل هم باعث نشد تا فشار حملات چلسی کاسته شود و این تیم در دقیقه 42 به گل چهارم رسید. این بار نوبت بازیکنان جدید چلسی، امرسون و الیویه ژیرو بود که با همکاری هم، دروازه حریف را باز کنند. امرسون بعد از پشت سرگذاشتن بازیکنان هال سیتی، توپ را به دهانه دروازه فرستاد و ژیرو با ضربه بغل پا کار را تمام کرد تا نیمه اول با برتری 4-0 چلسی به پایان برسد.

نیمه دوم را هال سیتی بهتر آغاز کرد و در همان دقایق ابتدایی صاحب یک ضربه پنالتی شد. خطای فابرگاس روی ویلسون بود که باعث شد تا داور نقطه پنالتی را نشان بدهد اما ضربه مِیلر را ویلی کابایرو با یک واکنش خوب دفع کرد.

در ادامه باز هم این بازیکنان هال سیتی بودند که حملات بیشتری روی دروازه چلسی داشتند اما موقعیت های خطرناک تری توسط بازیکنان میزبان ایجاد شد ولی در نهایت توپ دیگری از خط دروازه ها عبور نکرد و بازی با برتری 4-0 چلسی به پایان رسید.