رابطه نامشروع دونالد ترامپ با بازیگر زن حقیقت دارد؟

Trump,ترامپ,دونالد ترامپ,عکس دونالد ترامپ,دونالد ترامپ عکس,اینستاگرام دونالد ترامپ,دونالد ترامپ توییتر,همسر دونالد ترامپ,ایوانکا ترامپ,ملانیا ترامپ,عکس ایوانکا ترامپ,عکس ملانیا ترامپ,عکس,عکس دختر ترامپ,رابطه,رابطه نامشروع,ارتباط,ارتباط نامشروع,رابطه نامشروع دونالد ترامپ با بازیگر زن حقیقت دارد؟,

رابطه نامشروع دونالد ترامپ با بازیگر زن حقیقت دارد؟ | وکیل دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا، اعلام کرد مبلغ ۱۳۰ هزار دلار به یک هنرپیشه فیلم‌های مستهجن و ضد اخلاقی که با ترامپ ارتباط داشت، پرداخت کرده است.

به گزارش آفتاب و به نقل از رکنا، دونالد کوهن، وکیل شخصی ترامپ، در اظهاراتی به روزنامه نیویورک‌تایمز گفت پولی که وی به این هنرپیشه فیلم‌های مستهجن به نام استفانی کلیفورد پرداخت کرده، مسترد و بازپرداخت نشده است.
او تاکید کرد پرداخت این پول قانونی بوده ولی از بیان هرگونه جزئیات بیشتر در این‌باره، از جمله اینکه چرا اصلا وی این پول را به این هنرپیشه پرداخت کرده است، خودداری کرد.
شایان ذکر است اواخر ماه دی، روزنامه وال استریت ژورنال در مطلبی فاش کرد که یکی از وکلای دونالد ترامپ برای اینکه استفانی کلیفورد،هنرپیشه فیلم‌های مستهجن، را درباره داشتن رابطه غیراخلاقی با رئیس جمهور آمریکا ساکت نگه دارد، ۱۳۰ هزار دلار (حدود نیم میلیارد تومان) به او حق‌السکوت داده است.
گزارش‌ها حاکی از آن است که وکیل ترامپ این باج ۱۳۰ هزار دلاری را یک ماه پیش از انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۱۶ به این زن بدنام داده است.
http://www.aftabir.com
کد N1825210