دختر جوان از فوتبالیست معروف شکایت کرد! | جزئیات جدید از پرونده تصادف مهدی قائدی

استقلال,مهدی قائدی استقلال,عکس مهدی قائدی,تصادف مهدی قائدی,وضعیت مهدی قائدی,مهدی قائدی بازیکن استقلال,مهدی طارمی,بیوگرافی مهدی قائدی,عکسهای مهدی قائدی,آخرین وضعیت مهدی قائدی,اخرین وضعیت مهدی قائدی,وضعیت مهدی قائدی در استقلال,لیلا رهنما,دختر جوان از فوتبالیست معروف شکایت کرد ,جزئیات جدید از پرونده تصادف مهدی قائدی

دختر جوان از فوتبالیست معروف شکایت کرد! | فیلمی در حال پخش در فضای مجازی است که یک دختر را با شلوار زرد نشان می دهد که مصدوم شده و سرپایی مداوا می شود. اما مشخص نشده که وی چه کسی و علت حضورش در خودرو چیست.

به گزارش آفتاب، فیلمی در حال پخش در فضای مجازی است که یک دختر را با شلوار زرد نشان می دهد که مصدوم شده و سرپایی مداوا می شود. اما مشخص نشده که وی چه کسی و علت حضورش در خودرو چیست.
این تصادف پنج مصدوم داشته که سه نفر از آنها که یکی دختر بوده سر پایی مداوا و یک نفر مرگ مغزی و خود قائدی در ای سی یو بستری می شود.
همچنین تصویری از برگه کروکی پلیس درصحنه تصادف خبرساز مهدی قائدی منتشرشده است که درمیان اسامی سرنشینان نام یک دختر 25 ساله هم دیده می شود. گفته شده این بازیکن جوان استقلال در آن ساعت شب در مسیر برگشت از تماشای مسابقات فوتبال ساحلی جام بوشهر بود.
حالا تازه ترین خبر از این تصادف جنجالی آن است دختری که در ماشین حضور داشته، به عنوان شاکی جدید، شکایت کرده است. دنده این خانم در تصادف شکسته و قصد دارد دیه بگیرد.
http://www.aftabir.com
کد N1825179