نوروز را ارزان سفر کنیم

عرشیان سالار, صدور قطعی بلیط آنلاین به سراسر دنیا, رزرواسیون آنلاین هتل در سراسر دنیا

گرجستان در سواحل دیدنی دریای سیاه قرار دارد و یکی از کشورهای اروپای شرقی و منطقه قفقاز محسوب می شود . جاذبه های متنوع ، تنوع آب و هوایی و تفریحات شاد و سرگرم کننده ، این کشور را به یکی از مناطق توریستی و مناسب مخصوصاً برای ایرانیان عزیز تبدیل نموده که سالانه بیش از 7/2 میلیون گردشگر را به خود جذب می کند .

چرا باید به گرجستان سفر کنیم ؟
گرجستان توسط فرهنگ های مختلفی احاطه شده و بنابراین تمامی ویژگی های خوب را از آنها دستچین کرده است. روسیه در شمال ، ترکیه در غرب ، ارمنستان و ایران در جنوب و آذربایجان در شرق این کشور قرار دارند.  شما در تفلیس می توانید آمیزه جالبی از تمامی این فرهنگ ها را ملاحظه بفرمائید. مردم با گرمی با شما برخورد می کنند و سعی دارند هر کاری از دستشان بر می آید برای شما انجام دهند . همه چیز به شکل بومی و سنتی می باشد ، این آمیزه منحصر به فرد با ترکیبی از فرهنگ شوروی ، همچنین معماری محلی ، سبک ویژه ای به نمای شهر تفلیس داده است که باعث می شود درذهن شما حک شود.شب های تفلیس بسیار پر جنب و جوش است و تازه بسیاری از فستیوال ها ، برنامه های هنری و تفریحی بعد از ساعت ۱۰ شب شروع می شوند . مردم گرجستان عقاید مذهبی بسیار مستحکمی دارند اما نسل بسیار باهوش و روشن فکری در گرجستان پرورش یافته اند و از زمان شوروی سابق شاهد تغییرات چشمگیری بوده است. تفلیس شهر مدرنی است که به آرامی آغوشش را برای مردم دنیا باز می کند.


شرکت خدمات مسافرت و جهانگردی عرشیان سالار ، مجری مستقیم تورهای نوروز 97 ، شکوفایی بهار و آغاز تولد طبیعت که مناسبت برای جشن در سفر به سراسر دنیاست را غنیمت شمرده و با بهره مندی از چند دهه تجربه موفق در برگزاری تورها را ارائه می دهد .

ارزانترین پکیج نوروز 97 :
تور گرجستان بصورت مستقیم و فول چارتر با هواپیمایی کیش ایر برای هموطنان و همکاران عزیز اجرا می گردد که باتوجه به تخفیف این تور ، درحال حاضر ارزانترین پکیج نوروزی می باشد :سایر تورهای ویژه نوروز 97 :


سایر خدمات عرشیان سالار :صدور قطعی بلیط آنلاین به سراسر دنیارزرواسیون آنلاین هتل در سراسر دنیااخذ انواع ویزای کشورهاصدور بیمه نامه مسافرتیخدمات تشریفات CIPتورهای ایرانگردیبلیط و هتل های داخلیکد N1824623