آمار این فصل رونالدو در رئال | آمار نشان از افت او نیست!

رونالدو, رئال مادرید, بازی رئال, بازی دیشب رئال مادرید, بازی رئال لوانته, تعویض رونالدو, دلیل تعویض رونالدو , تولد رونالدو, تولد کریستیانو رونالدو

آمار این فصل رونالدو در رئال | کریستیانو رونالدو فوق ستاره پرتغالی رئال مادرید که دارای 5 توپ طلا است و 10 سال است که بهترین بازیکن جهان است و انواع و اقسام عنوان ها و افتخارات فردی را درو کرده است، این فصل با توجه به افت رئال مادرید...

بیشتر بخوانید : واکنش رونالدو به دوربین بعد از تعویض...
بیشتر بخوانید : تولد 33 سالگی رونالدو...
بیشتر بخوانید : دلیل تعویض شدن رونالدو در بازی دیشب رئال مادرید...
عملکرد رونالدو در هفته های اخیر باعث افزایش امیدواری هواداران رئال مادرید به ادامه فصل و تکرار روزهای شیرین فصول قبل در لیگ قهرمانان شده است اما آمار موید است آن است که بر خلاف اخبار، این ستاره پرتغالی اصلا دچار افت نشده است.
با هت تریک دیشب برابر سوسیداد، رونالدو تا به حال در فصل جاری 23 گل شامل 11 گل در لالیگا، 9 گل در لیگ قهرمانان، 2 گل در جام باشگاه های جهان و یکی در سوپرکاپ اسپانیا برابر بارسلونا به ثمر رسانده  است.
با گلی که فصل قبل رونالدو در تاریخ 11 فوریه وارد دروازه اوساسونا کرد، او دقیقا تا همین مقطع 21 گل (2 گل کمتر از آمار فعلی) شامل 14 گل در لالیگا، 2 گل در لیگ قهرمانان، یکی در کوپا دل ری، و 4 گل در جام باشگاه های جهان زده بود. رونالدو فصل گذشته با 42 گل به کار خود پایان داد.
شاید شرایط نامساعد کهکشانی ها باعث شده که تصور افت رونالدو تقویت شود. هل دادن داور در فینال سوپرجام اسپانیا به این معنی بود که رونالدو باید تا 20 سپتامبر منتظر رسیدن اولین حضور خود در لالیگا بماند. رونالدو در لیگ روند آرامی داشت و تا پایان ماه نوامبر تنها 2 بار گلزنی کرد اما با این حال، در مرحله گروهی لیگ قهرمانان، ستاره پرتغالی موفق به زدن 9 گل شد.
البته رونالدوی 33 ساله در فصل قبل تا اینجا برای زدن 21 گل 108 شوت به دروازه رقبا زده بود اما امسال برای به ثمر رساندن 23 گل تا امروز، 133 بار دروازه حریفان را هدف گرفته است.
کد N1824533