عموهای فیتیله‌ای در غول بزرگ مهربان

سینما و تئاتر,عموهای فیتیله‌ای,غول بزرگ مهربان

حمید گلی، علی فروتن و هومن رهنمون سه هنرمند تئاتر قرار است در کنار حسین محب‌اهری و مریم کاظمی در نمایش غول بزرگ مهربان روی صحنه بروند.

به گزارش ایلنا، نمایش غول بزرگ مهربان که قرار است از 6 فروردین ماه 97 و همزمان با روز جهانی تئاتر اجرای عمومی خود را در مجموعه آسمان (زعفرانیه) آغاز کند با پیوستن سه هنرمند شناخته شده تئاتر حمید گلی، علی فروتن و هومن رهنمون تمرینات خود را آغاز کرده است.

فروش آنلاین نمایش غول بزرگ مهربان در سایت ایران کنسرت آغاز شده و علاقه‌مندان می‌توانند از طریق لینک http://www.irannamayesh.com/theater/7402 نسبت به رزرو و پیش خرید بلیت‌های این نمایش شاد و موزیکال اقدام کنند.

این نمایش نوشته دیوید وود است که با ترجمه حسین فدایی حسین است که در گروه تئاتر مستقل تولید شده و در آن بازیگرانی همچون حسین محب اهری، مریم کاظمی، جواد اعرابی، میترا کریم خانی، پریسا فلاح‌زاده، نازنین صفا، عرفان میدانلو، سعید قره داغلی، مهراد زمانی، هایده حسین‌زاده، فاطمه خدابنده‌لو، حسام کلانتری و هنرجویان کودک و نوجوان به ایفای نقش می‌پردازند.

کاظمی این نمایش را با استفاده از تکنیک زنده عروسکی، ماسک و عروسک‌های باتومی که سهیلا باجلان آن را طراحی کرده کارگردانی کرده است.

طراح دکور رضا مهدی زاده، طراحی لباس لادن نصراللهی، زهرا بداغ آبادی، انتخاب موسیقی، افکت و ادیت فرید نوایی، طراح نور علی اشرف سمائی و دستیاران کارگردان مهراد زمانی و مدیران صحنه پانته‌آ صفامنش؛ شقایق اصلانی، پرنیا غفرانی، فربد تجویدی و سلاله رستمی هستند.

طراحی و ساخت کلاه گیس توسط افسانه قلی زاده، طراح پوستر وبروشور عماد سالکی. پریسا فلاح‌زاده و عکس از سیامک زمردی مطلق، روابط عمومی گروه تئاتر مستقل و مشاور رسانه‌ای زهرا شایان‌فر در این گروه همکاری دارند.

این نمایش که سال گذشته در جشنواره بین‌المللی نمایش عروسکی تهران مبارک نیز حضور داشت، داستان دختری یتیم به نام سوفی است که ربوده و به سرزمین غول‌ها برده می‌شود. او در آنجا با یک غول بزرگ دوست می‌شود که بر خلاف دیگران مهربان است و قصد آزار آدمیان را ندارد...

کد N1824478