خلاصه بازی دیروز بارسلونا | ختافه 0 بارسا 0 | +فیلم

بارسلونا, بازی بارسلونا, خلاصه بازی بارسلونا, خلاصه بازی بارسلونا ختافه, خلاصه بازی دیروز بارسلونا, خلاصه بازی دیروز, بازی دیروز, بازی دیروز بارسلونا, بازی دیروز بارسلونا ختافه, خلاصه بازی بارسلونا و ختافه, خلاصه بازی دیروز بارسلونا و ختافه, خلاصه بازی بارسلونا دیشب, نتیجه بازی بارسلونا, نتیجه بازی دیروز بارسلونا, فیلم بازی بارسلونا ختافه, فیلم خلاصه بازی بارسلونا ختافه, بارسلونا دیروز, بارسلونا ختافه,

خلاصه بازی دیروز بارسلونا | بازی بارسلونا در برابر ختافه با نتیجه 0-0 به پایان رسید. خط حمله قدرتمند بارسلونا چطور در مصاف با ختافه تنوانست به گل برسد، و سر مسی و سوارز و دوستان بی کلاه ماند. فیلم خلاصه بازی دیروز بارسلونا ختافه را در ادامه مشاهده کنید...

فیلم: خلاصه بازی بارسلونا - سوسیداد .
فیلم: خلاصه بازی بارسلونا  لوانته .

فیلم: خلاصه بازی بارسلونا یوونتوس .
خلاصه بازی دیروز بارسلونا | ختافه 0 بارسا 0 | +فیلمخلاصه بازی دیروز بارسلونا | بازی بارسلونا در برابر ختافه با نتیجه 0-0 به پایان رسید. خط حمله قدرتمند بارسلونا چطور در مصاف با ختافه تنوانست به گل برسد، و سر مسی و سوارز و دوستان بی کلاه ماند. فیلم خلاصه بازی دیروز بارسلونا ختافه را در ادامه مشاهده کنید...

بارسا در روزی که بدترین نمایش خود را از بدو ورود والورده ارائه داده و قادر به خلق موقعیت های چندان مهمی نبود، مقابل ختافه متوقف شد تا بعد از تساوی برابر اسپانیول، در دومین هفته متوالی امتیاز از دست بدهد.
در دقایق ابتدایی اتفاق خاصی روی دروازه ها رخ نداد و ختافه با پرس شدید روی بازیکنان بارسا اجازه بازیسازی را از آنها گرفته بود. اولین موقعیت مهم بازی در دقیقه 17 برای ختافه ایجاد شد اما تکل بسیار خوب بوسکتس مانع باز شدن دروازه بارسا شد.
در دقیقه 28 بارسا در موقعیتی خوب صاحب یک ضربه ایستگاهی شد اما شوت لیونل مسی به مدافعان ختافه برخورد کرد. در ادامه باز هم جریان بازی بدون ایجاد هیچ موقعیتی دنبال می شد و ختافه موفق به بستن راه نفوذ ستاره های بارسا شده بود.
در اواخر نیمه اول روی همکاری پورتیو و آنخل، ختافه می توانست صاحب موقعیت شود اما یری مینا با پوشش مناسب مانع شد تا 45 دقیقه اول بدون حتی یک ضربه در چارچوب از طرفین به اتمام برسد.
اما در نیمه دوم بازی با هیجان بیشتری دنبال شد و اولین موقعیت نصیب بارسلونا شد. لوییس سوارز در موقعیت تک به تک بهترین بخت را برای گلزنی داشت اما ضربه او با بی دقتی به بیرون رفت.
در دقیقه 58 این کوتینیو بود که می توانست قفل دروازه ختافه را باز کند اما ضربه او با عکس العمل گایتا همراه بود. در دقیقه 67 یک بار دیگر لئو مسی از روی یک موقعیت ایستگاهی صاحب فرصت شد اما ضربه او با اختلاف راهی بیرون شد.
در ادامه باز هم جریان بازی آرام شد و بارسا علیرغم مالکیت بر توپ و میدان قادر به خلق موقعیت نبود. در دقیقه 77 و روی ارسال دمبله، یری مینا می توانست زننده گل بارسا لقب بگیرد اما ضربه سر او با اختلاف کمی به یبرون رفت.
در دقیقه 82 لیونل مسی موقعیت مناسبی برای گلزنی  به دست آورد اما در مرحله اول ضربه او توسط گلر اسپانیول مهار شد. در ادامه تعلل آلبا باعث شد باز هم مسی صاحب فرصت شود اما این بار هم گایتا عکس العمل خوبی نشان داد.
در دقیقه 92 و روی ارسال دمبله، سوارز می توانست گل نجات بخش را به ثمر برساند اما ضربه سر او به زیبایی توسط گایتا مهار شد تا بازی با تساوی بدون گل به پایان برسد.
کد N1824380