نام فرزند سوم مسی چیست؟ | اسم بچه سوم مسی کریستیانو است!

رونالدو, مسی, کریستیانو رونالدو, لیونل مسی, رئال, رئال مادرید, بارسلونا, اسم بچه مسی, نام بچه مسی, اسم فرزند مسی, نام فرزند مسی, اسم فرزند سوم مسی

نام فرزند سوم مسی چیست؟ | لیونل مسی فوق ستاره آرژانتینی بارسلونا که با 5 توپ طلا و هزاران هزار افتخار فردی و تیمی با کریستیانو رونالدو نزدیک 10 سال است که رقابت تنگاتنگی دارند در عکسی در اینستاگرام خود گفت که...

بیشتر بخوانید : تولد 33 سالگی رونالدو...
بیشتر بخوانید : واکنش رونالدو به دوربین بعد از تعویض...
بیشتر بخوانید : علت جدایی رونالدو از رئال چیست؟...
به نقل از مارکا، لیونل مسی به شکلی ناخواسته نام کریستیانو را برای پسر سوم خود که به زودی متولد خواهد شد انتخاب کرده است.
مسی اخیرا در اینستاگرام خود نام فرزند سوم خود را چیرو( ciro ) اعلام کرد. این نام با حمایت هواداران چینی مواجه شده است چرا که به طور تصادفی و با پیروی از قوانین ترجمه بر مبنای ترجمه آوایی کلمات، نام سومین فرزند خانواده مسی بر اساس زبان ماندارین(یک نوع زبان چینی) شباهتی عجیب با ستاره پرتغالی رئال مادرید پیدا می کند.
در این نوع زبان چینی، نام کریستیانو رونالدو از نظر آوایی اینگونه است: "Kelisidiyanuo Luonaerduo". قبلا تلاش هایی صورت گرفته است تا آنها بتوانند نام فوق ستاره پرتغالی رئال مادرید را راحت تر بخوانند و از این رو آنها به کریستیانو، C-Luo میگویند که مخفف آن نام طولانی و سخت است .
از سوی دیگر تلفظ ایتالیایی ciro به ترجمه آوایی Qiluo منجر شده است .البته هنوز مشخص نشده است نام فرزند مسی با تلفظ ایتالیایی است یا اسپانیایی .
در هر صورت نام فرزند سوم مسی به چینی ماندارین، همان نام کریستیانو رونالدو است .

کد N1824044