خیانت آقای بازیگر معروف به همسرش + عکس

علی انصاریان,عکس علی انصاریان,علی انصاریان عکس,علی انصاریان اینستاگرام,عکسهای علی انصاریان,عکس های علی انصاریان,سیگار,اعتیاد,مواد مخدر,دخانیات,خیانت,عشق,خیانت به همسر,رابطه,رابطه پنهانی,ارتباط,خیانت آقای بازیگر معروف به همسرش عکس

خیانت آقای بازیگر معروف به همسرش + عکس | بازیکن اسبق پرسپولیس گفت: من سیگاری نیستم اما این عکس سیگار کشیدنم را خیلی دوست دارم.

به گزارش آفتاب و به نقل از روز نو، تصویر لو رفته علی انصاریان در حال کشیدن سیگار بازتاب جنجالی زیادی را به همراه داشته است. وی در این باره با خنده گفت: این تصوری مربوط به فیلم جدیدم است که به زودی درسینمای خانگی به نمایش گذاشته می شود، در این فیلم با توجه به نقشی که بر عهده من است سیگاری هستم و مرتب سیگار می کشم.
از انصاریان پرسیدیم تو بارها درباره مضرات سیگار حرف زده ای و این با توصیه هایت تفاوت دارد، او در جواب گفت: از سیگار کشیدن بدم می آید و تمام نزدیکانم به خوبی این را می دانند و  سیگاری نیستم اما با توجه به کاراکتری که در فیلم عشق و خیانت برایم در نظر گرفته بودند باید سیگار می کشیدم.
کاپیتان پیشین پرسپولیس درباره نقشی که در فیلم عشق و خیانت ایفا کرده است این توضیحات را داد : من نقش مردی با نام رضا را ایفا می کنم که متاهل است اما به زندگی اش خیانت کرده و رابطه پنهانی با دختر دارد، این نقشی منفی است و در ادامه فیلم ماجرا و اتفاقات زیادی توسط رضا شکل می گیرد.
انصاریان در پایان باز درباره عکس سیگار کشیدنش حرف زد: حالا نکات منفی را اگر کنار بگذاریم این عکس سیگار کشیدنم را خیلی دوست دارم، به خاطر ژست خاص و نوع عکس این حرف را می زنم.

http://www.aftabir.com
کد N1823895