عکس: «سامیه لک» | گفتگو بازیگر سریال آنام؛ سریال «شبکه سه»

سریال آنام, آنام, سریال, سریال شبکه سه, شبکه سه, سریال جدید شبکه سه, زمان پخش سریال آنام, بازیگر زن سریال آنام, بازیگران آنام, بازیگران سریال آنام, سریال آنام عکس, گلچهره سجادیه, مهرانه مهین ترابی, شبنم قلی خانی, مجید واشقانی, سیامک صفری, سامیه لک, ناصر هاشمی, شبنم قلی خانی سریال آنام, سامیه لک سریال آنام, عکس سامیه لک, سامیه لک بازیگر, سامیه لک بازیگر سریال آنام, عکس های سامیه لک, سامیه لک آنام, سامیه لک و همسرش, بیوگرافی سامیه لک, عکس سریال آنام, ساعت پخش آنام, ساعت پخش سریال آنام,

عکس: «سامیه لک» | سریال آنام از (شنبه هفتم بهمن ماه) روی آنتن شبکه سه رفت و پخش آن همجنان ادامه دارد. سامیه لک یکی از بازیگران زن سریال آنام (شبکه سه) است. گلچهره سجادیه، شبنم قلی خانی، سیامک صفری و... از دیگر بازیگران سریال آنان به کارگردانی جواد افشار هستند. عکس های سامیه لک بازیگر سریال آنام را در ادامه ببینید!

بیشتر بخوانید: درباره سریال آنام .


سامیه لک بازیگر سینما و تلویزیون در گفت و گو با میزان درباره دوری خود از عرصه بازیگری گفت: من به دلیل مَشغله کاری چند سالی در ایران نبودم و پس از اتمام کار به ایران بازگشته ام که این موضوع دلیل غیبت و دوری ام از بازیگری بوده است.
وی درباره حضور مجددش در بازیگری افزود: خوشحالم که با سریال آنام مجددا به بازیگری، تلویزیون و میان مردم بازگشته ام و این موضوع برایم بسیار اهمیت دارد.

سامیه لک بازیگر سریال آنامبازیگر "مرگ تدریجی یک رویا" درباره بازی در سریال "آنام" اظهار کرد: بازی در سریال جواد افشار یک تجربه بسیار خوب در کنار همه عوامل بود و امیدوارم همکاری دوباره با این عوامل در اثری جدید میسر شود. آنام با حضور همه عوامل در نهایت به پایان رسید و اثری که مخاطب دوست داشته باشد و با آن ارتباط برقرار کند با حضور همه اعضای گروه رقم خورد.
عکسهای سامیه لک بازیگر سریال آناملک به فعالیت های دیگرش و این که پیشنهادی از سینما و تلویزیون برای بازی دارد یا خیر پرداخت و افزود: چند پیشنهاد دارم که در حال بررسی آن ها هستم تا یکی از آنها را برای بازی انتخاب کنم. من بچه تلویزیون هستم، دوستش دارم و هوای این رسانه را دارم. این به این معنی نیست که سینما را دوست نداشته باشم، به شخصه سینما را در کنار تلویزیون دوست دارم و تمایلم این است که در سینما نیز بازی کنم اما در حال حاضر به بررسی آثار پیشنهادی می پردازم تا ببینم چه پیش خواهد آمد.
سامیه لک بازیگر زن سریال آناموی در خصوص اینکه قصد دارد برای همیشه در ایران بماند یا باز هم برای انجام کار به خارج از کشور می رود خاطرنشان کرد: من آمده ام که برای همیشه در ایران بمانم و به فعالیت هنری ادامه دهم.
سامیه لک بازیگر سریال آنام

عکس: سامیه لک بازیگر سریال آنام

سامیه لک بازیگر زن سریال آنام

سامیه لک بازیگر سریال آنام

عکس: سامیه لک بازیگر سریال آنام

سامیه لک بازیگر زن سریال آنام

سامیه لک بازیگر سریال آنام

سامیه لک بازیگر سریال آنام

جواد افشار درباره جزییات این سریال که مراحل پایانی ساخت خود را می‌گذراند توضیح داد: در حال حاضر اواخر کار هستیم و تا دو ماه آینده کار به اتمام می‌رسد. این سریال در قالب ۶۰ قسمت آماده پخش شده است.


او سپس از ساخت موسیقی سریال «آنام» با صدای احسان خواجه‌امیری خبر داد و گفت: موسیقی این سریال در حال مونتاژ و آماده‌سازی است. در این سریال قرار است از موسیقی آذربایجانی و آواهای ترکی نیز استفاده کنیم.


افشار در پایان از ساخت فیلم سینمایی و دعوت به همکاری در سه سریال تلویزیونی برای کارگردانی خبر داد که پس از این پایان ساخت این مجموعه، یکی از این مجموعه‌ها را که قطعی شده است برای تلویزیون می سازد.


تصویربرداری سریال «آنام» در شهرستان کلیبر با حضور بازیگران شاخص آذربایجان کلید خورد و فاز دوم هم در تهران، کرج و خیابان های مختلف تهران تاکنون مقابل دوربین رفته است.


سریال «آنام» محصول گروه فیلم و سریال شبکه سه با مشارکت دفتر آموزش و ارتقای سلامت و دفتر سلامت تولید می‌شود.


بازیگران: گلچهره سجادیه - عبدالرضا اکبری - مهرانه مهین ترابی - شبنم قلی خانی - مجید واشقانی - سیامک صفری - امیر دلاوری - سامیه لک - کوروش زارعی - ناصر هاشمی - مهشید جوادی - میثم ولی خانی - فاطمه حسینی - هادی افتخار زاده - شهرام خزرایی -  رقیه شادخواه - فریبا سهرابی - امین حاجی اکبری - سویل شیرگیر -فیروز عاقلی - علیرضا پور صدیقیان - امیر شاکری- وحید فرشی - فروغ مشقتی - احمد پور خوش - لاله مرزبان - عرفان ابراهیمی - فرهاد بشارتی - حسین مسافر آستانه - منوچهر زنده دل - مجید شهریاری - علی بیطرفان - آرزو روشناس - آرام چراغی - با حضور سیروس گرجستانی و خسرو شهراز و کاظم بلوچی.
کد N1819698