فیلم: حضور روحانی در کرمانشاه | رشیدپور فیلم روحانی در زلزله کرمانشاه را منتشر کرد!

روحانی, حسن روحانی, سخنان روحانی, سخنرانی روحانی, گفتگوی روحانی, حسن روحانی دیشب, سخنان دیشب روحانی, سخنرانی دیشب روحانی, گفتگوی روحانی دیشب, روحانی رشیدپور, سخنان روحانی رشیدپور, رشیدپور, روحانی دیشب چه گفت, روحانی کرمانشاه, روحانی در جمع زلزله زدگان, فیلم روحانی در کرمانشاه, حضور روحانی در کرمانشاه, روحانی کرمانشاه, فیلم روحانی زلزله کرمانشاه, عکس روحانی در کرمانشاه, فیلم حضور روحانی در کرمانشاه, فیلم روحانی کرمانشاه, فیلم روحانی زلزله کرمانشاه

فیلم: روحانی در کرمانشاه | رضا رشیدپور دیشب در گفتگو با حسن روحانی از او درباره نحوه حضورش در میان زلزله زدگان کرمانشاه پرسید. این که چرا رئیس جمهور بین مردم نرفت و با آنان گفتگو نکرد؟ روحانی اما این موضوع را تکذیب کرد و وعده داد که فیلم حضورش در میان زلزله زدگان را به رشیدپور خواهد داد تا منتشر کند! فیلم حضور روحانی در جمع زلزله زدگان را در ادامه ببینید.

دفتر ریاست جمهوری فیلمی از حضور روحانی در بین مردم زلزله‌زده کرمانشاه را منتشر کرد.

[span]
فیلم: حضور روحانی در کرمانشاه | رشیدپور فیلم روحانی در زلزله کرمانشاه را منتشر کرد!فیلم: روحانی در کرمانشاه | رضا رشیدپور دیشب در گفتگو با حسن روحانی از او درباره نحوه حضورش در میان زلزله زدگان کرمانشاه پرسید. این که چرا رئیس جمهور بین مردم نرفت و با آنان گفتگو نکرد؟ روحانی اما این موضوع را تکذیب کرد و وعده داد که فیلم حضورش در میان زلزله زدگان را به رشیدپور خواهد داد تا منتشر کند! فیلم حضور روحانی در جمع زلزله زدگان را در ادامه ببینید.

یکی از سوالاتی که رضا رشیدپور شب گذشته از حسن روحانی، رئیس جمهوری کشورمان مطرح کرد، مربوط به علت حضور او در مناطق زلزله‌زده سرپل ذهاب با بادیگارد و خودروی ضدگلوله بود.
رئیس جمهور در پاسخ به این سوال گفت: من ابتدا به میان مردم رفتم، اما برای صحبت در جمع آن‌ها و مسلط شدن به داخل خودرو بازگشتم.
روحانی همچنین وعده داد دفتر ریاست جمهوری فیلم حضور او را در بین مردم برای پخش به صدا و سیما ارسال کند، که این فیلم را در ادامه مشاهده می‌کنید.
کد N1818228