عکس: مدل محجبه شامپو لورال کیست؟

مدل, مدلینگ, تبلیغات, شرکت تبلیغاتی, مراقبت از مو, شامپو, حجاب, کمپین تبلیغاتی, اینستاگرام, شبکه اجتماعی, فضای مجازی, برند آرایشی, شامپو لورال, شرکت لورال , آمنه خان

عکس: مدل محجبه شامپو لورال کیست؟ | آمنه خان، مدل محجبه برای تقویت اعتماد به نفس زنان جوان در این تبلیغ شرکت کرده است.

به گزارش آفتاب، آمنه خان که در این تبلیغ حضور یافته بر این عقیده است که این کار او روحیه زنان جوان تقویت کرده و به آنان اعتماد به نفس می‌بخشد. در این تبلیغ وی در کنار شریل تودی، خواننده بریتانیایی و داگی پوینتر، موزیسین و مدل بریتانیایی حضور داشت.
خانم خان همچنین برند آرایشی خود را در اینستاگرام تبلیغ می‌کند و بیش از نیم میلیون طرفدار در این شبکه اجتماعی دارد. 
او در اینستاگرام در مورد تجربه خود در مراقبت از مو و استفاده از حجاب چنین نوشت: «زمانی که روسریم را برمی‌دارم می‌خواهم که موهایم درخشنده باشند. آیا همه ما این را نمی‌خواهیم؟»
وی امیدوار است که با شرکت در این کمپین تبلیغاتی این پیام را به زنان جوانی که از حجاب استفاده می‌کنند منتقل کند که «حس تعلق، پذیرش و دیده‌شدن» داشته باشند.
وی در این باره می‌گوید: «با این ایده مخالفم که کسانی که از موی خود مراقبت می‌کنند تنها این کار را به قصد نشان دادن مویشان به دیگران انجام می‌دهند. این تفکر حس استقلال ما را از بین می‌برد. مراقبت از مو بخش بزرگی از مراقبت از خود است.»
وی همچنین ویدیویی از پشت صحنه و مراحل فیلمبرداری این تبلیغ در اینستاگرام خود منتشر کرده است.
در سال‌های اخیر شرکت‎های تبلیغاتی در تلاشند که از مدل‌های متفاوت از نظر نژاد، رنگ پوست، فرم چهره و اندام استفاده کنند. بسیاری این تغییر را حاصل فعالیت کسانی می‌دانند که با روش‌های تبلیغاتی شی‌ انگارانه از مدل‌ها مخالفت کرده و در تلاشند تا نشان دهند انسان‌ها چهره و اندام متفاوتی دارند که هر یک به نحوی زیباست.
گاهی نیز این تبلیغات راه اشتباهی را پیش گرفته و مضامین نژادپرستانه یا مذهب‌ ستیزانه آنان اعتراضات مردم را بر می‌انگیزند.
http://www.aftabir.com
کد N1817947