میرحسین موسوی زنده است | آخرین وضعیت سلامت میر حسین موسوی

موسوی, میرحسین موسوی, مرگ میرحسین موسوی, میرحسین موسوی زنده است, درگذشت میرحسین موسوی, فوت میرحسین موسوی, میرحسین, وضعیت میرحسین موسوی, وضعیت سلامت میرحسین موسوی, آخرین وضعیت میرحسین موسوی,

میرحسین موسوی زنده است | امروز شایعاتی درباره درگذشت میرحسین موسوی در فضای مجازی منتشر شد. میرمحمود موسوی، برادر میر حسین موسوی به خبر درگذشت میرحسین واکنش نشان داد. او با تاکید بر زنده بودن میرحسین موسوی، درباره آخرین وضعیت سلامت او گفت: مشکل خاصی در حال حاضر در خصوص وضعیت جسمانی میرحسین موسوی وجود ندارد.

بیشتر بخوانید: زهرا رهنورد خارج از حصر است؟ 
میرمحمود موسوی شایعات درباره برادر خود میرحسین موسوی را تکذیب کرد و گفت: میرحسین در سلامت است.
او روز یکشنبه در گفت و گوی اختصاصی خود اظهار داشت: در خصوص خبر مربوط به درگذشت میرحسین موسوی چنین خبری صحت ندارد و تکذیب می شود.
میرمحمود موسوی به شایعاتی اشاره کرد که طی سال گذشته مبنی بر درگذشت میرحسین موسوی عنوان شده بود و گفت: در طول سال گذشته هر از چند گاهی خبرهایی منتشر شد. منابعی خبرهایی می دهند که نمی دانیم به چه منظوری است، یکی دو تا هم نیست.
میرمحمود موسوی اضافه کرد: مشکل خاصی در حال حاضر در خصوص وضعیت جسمانی میرحسین موسوی وجود ندارد. اجازه دهید درهمین حد بسنده کنم.
وی افزود: میرحسین موسوی در وضعیت عادی هستند و مشکل خاصی هم نیست.
میرحسین موسوی در خصوص خبر رفع حصر زهرا رهنورد که از سوی الیاس حضرتی بیان شده بود نیز گفت: مادر خانم رهنورد در حالت وضعیت بحرانی جسمی هستند و چند نوبت خانم رهنورد را تحت الحفظ به دیدار مادرشان برده اند و مجددا به محل حصر برگردانده شده اند.
طی روزهای اخیر شایعه درگذشت میرحسین موسوی در فضای مجازی به طور گسترده ای منتشر شد.
کد N1817892