فوری:

دولت آمریکا تعطیل شد | علت تعطیلی دولت ترامپ چیست؟

تعطیلی دولت آمریکا, دولت فدرال, بودجه ضروری, تعطیلی دولت در آمریکا, تعطیلی دولت ترامپ, تعطیلی دولت در آمریکا, دولت آمریکا تعطیل شد, دولت ترامپ تعطیل شد, تعطیل شدن دولت آمریکا, تعطیل شدن دولت ترامپ, ماجرای تعطیلی دولت ترامپ, ماجرای تعطیلی دولت آمریکا, علت تعطیل شدن دولت آمریکا, علت تعطیلی دولت آمریکا, علت تعطیل شدن دولت ترامپ, علت تعطیلی دولت ترامپ,

دولت آمریکا تعطیل شد | دولت فدرال آمریکا به علت اختلافات حزبی با نمایندگان دموکرات سنای آمریکا و تصویب نشدن بودجه موقت دولت، تعطیل شد. با تعطیل شدن دولت آمریکا از امروز (شنبه) همه فعالیت های دولت آمریکا بجز در موارد ضروری تعطیل می شود. دولت دونالد ترامپ برای رهایی از تعطیلی باید به دموکرات ها امتیازات بیشتری بدهد!

بیشتر بخوانید: تعطیلی دولت آمریکا .
زمان ضرب الاجل به پایان رسید، توافقی حاصل نشد و دولت ترامپ تعطیل شد.
مجلس سنای آمریکا نتوانست آرای لازم را برای تصویب لایحه بودجه دولت این کشور به دست آورد و بدین ترتیب با سرآمدن ضرب الاجل تعیین شده، دولت ترامپ ساعاتی پیش تعطیل شد. با این حال جمهوریخوهان و دمکراتها همچنان در تلاش برای توافق هستند.
اختلافات حزبی همچنان جهت تصویب بودجه موقت در جریان است و این اختلافات بویژه اختلاف بین رئیس جمهور و نمایندگان دمکرات باعث شد تا دولت فدرال آمریکا تعطیل شود.
دونالد ترامپ در آخرین تلاش‌ها برای جلوگیری از تعطیل شدن دولت آمریکا با رهبر دمکرات‌ها در سنا نیز دیدار کرد ولی به نظر می رسد که این دیدار نیز نتیجه ای نداشته است.
مهلت تصویب بودجه اضطراری روز شنبه بود و بدین ترتیب فعالیت دولت آمریکا، به غیر از کارکنان ضروری، تعطیل خواهد شد.
گفتنی است دولت آمریکا آخرین بار ۵ سال پیش به مدت ۱۶ روز به خاطر عدم توافق جمهوری‌خواهان و دموکرات‌ها بر سر بودجه به تعطیلی کشیده شد.
کد N1816808