خلاصه بازی استقلال | پدیده 0 استقلال 0 | بازی جنجالی مساوی تمام شد!

خلاصه, خلاصه بازی, خلاصه بازی استقلال, خلاصه بازی استقلال پدیده, خلاصه بازی استقلال پدیده, خلاصه بازی امروز استقلال پدیده, خلاصه استقلال پدیده, خلاصه استقلال پدیده امروز, خلاصه استقلال امروز, استقلال پدیده, استقلال پدیده مشهد, فیلم استقلال, شفر, بازی دیروز استقلال, استقلال پدیده دیروز, خلاصه بازی دیروز استقلال, خلاصه بازی دیروز استقلال پدیده, خلاصه استقلال پدیده دیروز, نتیجه بازی استقلال, نتیجه بازی امروز استقلال, نتیجه بازی استقلال پدیده, گزارش بازی استقلال پدیده, نتیجه بازی امروز استقلال پدیده

خلاصه بازی امروز استقلال پدیده | بازی امروز استقلال در برابر پدیده با نتیجه 0-0 به پایان رسید. در این بازی که در امروز جمعه ورزشگاه ثامن مشهد برگزار شد یاران شفر در استقلال، برابر بازیکنان رضا مهاجری در پدیده مشهد با نتیجه 0-0 متوقف شدند. پنالتی امید ابراهیمی را دروازه بان پدیده در دقیقه 86 گرفت تا بازی بدون گل مساوی به پایان برسد. خلاصه بازی استقلال پدیده را در ادمه ببینید...خلاصه بازی استقلال پدیده:[span]
خلاصه بازی استقلال | پدیده 0 استقلال 0 | بازی جنجالی مساوی تمام شد! خلاصه بازی امروز استقلال پدیده | بازی امروز استقلال در برابر پدیده با نتیجه 0-0 به پایان رسید. در این بازی که در امروز جمعه ورزشگاه ثامن مشهد برگزار شد یاران شفر در استقلال، برابر بازیکنان رضا مهاجری در پدیده مشهد با نتیجه 0-0 متوقف شدند. پنالتی امید ابراهیمی را دروازه بان پدیده در دقیقه 86 گرفت تا بازی بدون گل مساوی به پایان برسد. خلاصه بازی استقلال پدیده را در ادمه ببینید...


گزارش بازی استقلال پدیدهشاگردان وینفرد شفر برای سومین بازی متوالی متوقف شدند و نتوانستند به برد دست پیدا کنند. استقلال در این دیدار شانس های زیادی برای برد داشت که بهترین آن ضربه پنالتی امید ابراهیمی بود که به هدر رفت تا در نهایت استقلال باز هم در خارج از خانه بردی را کسب نکند. این تساوی برای تیم رضا مهاجری نیز نتیجه خوبی نبود تا هر دو تیم با ناراحتی ورزشگاه را ترک کنند.
نیمه اول بازی با برتری مطلق استقلال همراه بود و تقریبا در تمام 45 دقیقه اول بازی آبی ها تیم برتر میدان بودند. بازیکنان استقلال در طول نیمه اول با پرس شدید از جلو کمتر اجازه داد ساختن فرصت به پدیده ای ها را دادند هرچند که در چند صحنه مدافعان این تیم روی توپ های ارسالی متزلزل ظاهر شدند.
استقلال در طول نیمه اول روی چند فرصت می توانست دروازه پدیده را باز کنند اما بی دقتی جابر انصاری و سایر بازیکنان این تیم باعث شد موقعیت های این تیم یکی پس از دیگری از دست برود.
استقلال برای رسیدن به رتبه های بالای جدول نیاز مبرم به کسب 3 امتیاز بازی دارد و شاگردان شفر برای رسیدن به پیروزی باید در نیمه دوم آرایش تهاجمی تری به خود بگیرند.
دقایق حساس بازی امروز استقلال پدیده


دقیقه 4 : فرار فوق العاده وریا غفوری و سانتر نورافکن جابر انصاری را در موقعیت عالی گلزنی قرار داد ولی ضربه این بازیکن با دست جلالی برخورد کرد و این موقعیت عالی از دست رفت.
دقیقه 10: تغییر منطقه بازی توسط امید ابراهیمی توپ را د رموقعیت عالی به نورافکن رساند و سانتر او با ضربه خودخواهانه جابر انصاری راهی به دروازه سیاه جامگان نداشت.
دقیقه 18 : ضربه سر ضرب اسماعیلی از پست محوطه جریمه با اختلاف نسبتا زیاد به بیرون رفت.
دقیقه 20 : اشتباه خط دفاع استقلال باعث شوت کمندانی از پشت محوطه جریمه شد و توپ با اختلاف کم به بیرون رفت.
دقیقه 31: امید ابراهیمی یک نفره به قلب خط دفاع پدیده زد و ضربه پشت پای او با عکس العمل زیبای جلالیان مهار شد.
دقیقه 33 : سانتر جابر انصاری با ضربه فرشید باقری همراه شد و توپ از روی خط دروازه برگشت خورد و ضربه برگشتی بازهم با ضربه سر مجید حسینی همراه شد و بازهم توپ از روی خط توسط مدافع پدیده بیرون کشیده شد.
دقیقه 51: شوت حسین فاضلی از پشت محوطه جریمه در موقعیت زاویه بسته بدون ایجاد خطر به بیرون رفت.دقیقه 55 : فرار وریا از سمت راست و سانتر او در موقعیت عالی به چپاروف رسید ولی ضربه او هم راهی به دروازه نداشت.
دقیقه 58 : ضربه ایستکاهی محمدرضا خلعتبری در موقعیت ایده آل با اختلاف زیاد به بیرون رفت.دقیقه 59: حرکات ترکیببی خوب بازیکنان پدیده باعث شد توپ در موقعیت ایده آل به قاضی برسد اما ضربه او با عکس العمل خوب رحمتی همراه شد.
دقیقه 63 : سانتر عباسیان به روی دروازه توپ را در موقعیت دروازه خالی به خلعتبری رساند اما این توپ به شکلی عجیب وارد دروازه استقلال نشد.دقیقه 72: برزای در محوطه جریمه به زمین افتاد ولی داور این صحنه را پنالتی تشخیص نداد.
دقیقه 77: ضربه برزای با بدشناسی به دو تیر دروازه برخورد کرد و به بیرون رفت.
دقیقه 78 : ضربه معین عباسیان از پشت محوطه جریمه با عکس العمل خوب رحمتی مهار شد.دقیقه 81: سانتر علی قربانی با ضربه برزای همراه شد اما داور خطای هند برزای را اعلام کرد.
دقیقه 84 : امید نورافکن در محوطه جریمه به زمین خورد و داور صحنه را خطای پنالتی اعلام کرد.
دقیقه 87 : پنالتی امید ابراهیمی با پای جلالی دفع شد و به کرنر رفت.

حاشیه های بازی استقلال پدیده


تماشاگران پدیده اتفاق بازی هفته  گذشته سیاه جامگان برابر پرسپولیس را جبران کرده اند و تعداد زیادی در استادیوم ثامن حضور دارند.
سیدحسین حسینی که در بازی با پدیده نیمکت نشین شده است پیش از شروع بازی رفتار چندان گرمی با رحمتی نداشت.
پیش از شروع بازی بوقچی های استقلال بنرهای هواداران این تیم در حمایت از مجتبی جباری را از روی سکوها جمع کردند.
میگوئل کولی که هنوز قراردادی با استقلال امضا نکرده است، امروز در ورزشگاه ثامن حضور دارد و بازی تیمش را از نزدیک تماشا می کند.
مهدی رحمتی که بعد از 14 بازی به ترکیب استقلال برگشته است، پیش از شروع بازی به شدت مورد تشویق هواداران تیمش قرار گرفت.
تماشاگران استقلال در دقیقه 22 یاد منصور پورحیدری را زنده نگه داشتند.
بین دو نیمه به مناسبت سالگرد آتش گرفتن ساختمان پلاسکو  از یک آنش نشان به صورت نمادین تجلیل شد.
 ترکیب پدیده در بازی امروز 


سعید جلالی راد
محمد حسین مرادمند
عبدالله حسینی
محمدرضا ناصحی
اکبر صادقی
امین  قاسمی نژاد
محمد قاضی
محمد مهدی خانی(53 - حسین فاضلی)
کمندانی (46- محمدرضا خلعتبری)
معین عباسیان
سعید صادقی
سرمربی: رضا مهاجری

ترکیب استقلال در بازی امروز


مهدی رحمتی
روزبه چشمی
مجید حسینی
میلاد زکی پور
وریا غفوری
امید ابراهیمی
فرشید باقری
امید نورافکن
سرور چپاروف
فرشید اسماعیلی
جابر انصاری
سرمربی: وینفرد شفر

جزئیات بازی استقلال پدیده


هفته بیستم لیگ برتر / ساعت: 15
ورزشگاه: ثامن / تعداد تماشاگر:
داوران: اشکان خورشیدی/ کمک ها: محمدرضا ابوالفضلی، مهدی عالیقدراخطار:
اکبر صادقی(62)

مجید حسینی(74)