خلاصه بازی پرسپولیس - گسترش | 1-1؛ تساوی دراماتیک پرسپولیس و گسترش فولاد +فیلم

خلاصه, خلاصه بازی, خلاصه بازی پرسپولیس, خلاصه بازی پرسپولیس گسترش, خلاصه بازی پرسپولیس گسترش فولاد, خلاصه بازی امروز پرسپولیس گسترش فولاد, خلاصه پرسپولیس گسترش فولاد, خلاصه پرسپولیس گسترش فولاد امروز, خلاصه پرسپولیس امروز, پرسپولیس گسترش فولاد, پرسپولیس گسترش فولاد تبریز, فیلم پرسپولیس, برانکو, بازی دیروز پرسپولیس, پرسپولیس گسترش فولاد دیروز, خلاصه بازی دیروز پرسپولیس, خلاصه بازی دیروز پرسپولیس گسترش فولاد, خلاصه پرسپولیس گسترش فولاد دیروز,

خلاصه بازی پرسپولیس گسترش فولاد | بازی امروز پرسپولیس و گسترش فولاد با نتیجه 1- 1 به پایان رسید. در دقیقه 74 بازی امروز پرسپولیس گسترش، اسماعیل فرهادی از تله آفساید پرسپولیس گریخت و در صحنه تک به تک بیرانوند را مغلوب کرد. اما در لحظات پایانی بازی در وقتهای تلف شده، سیامک نعمتی گل تساوی را برای پرسپولیس به ثمر رساند. خلاصه بازی امروز پرسپولیس گسترش فولاد را در ادامه ببینید...

گسترش فولاد موفق شد روی غافلگیری عجیب خط دفاعی و اشتباه در آفسایدگیری گل اول و حساس تیمش را توسط فرهادی رقم بزند. اما پرسپولیس موفق شد بار دیگر در ثانیه‌های پایانی به گل دست یابد و اینبار این گل آنها را از شکست نجات داد.

خلاصه بازی پرسپولیس گسترش فولاد:


خلاصه بازی پرسپولیس - گسترش | 1-1؛ تساوی دراماتیک پرسپولیس و گسترش فولاد +فیلمخلاصه بازی پرسپولیس گسترش فولاد | بازی امروز پرسپولیس و گسترش فولاد با نتیجه 1- 1 به پایان رسید. در دقیقه 74 بازی امروز پرسپولیس گسترش، اسماعیل فرهادی از تله آفساید پرسپولیس گریخت و در صحنه تک به تک بیرانوند را مغلوب کرد. اما در لحظات پایانی بازی در وقتهای تلف شده، سیامک نعمتی گل تساوی را برای پرسپولیس به ثمر رساند. خلاصه بازی امروز پرسپولیس گسترش فولاد را در ادامه ببینید...


شرح گل های بازی پرسپولیس گسترش


پرسپولیس 0 گسترش فولاد 1: ( دقیقه 74، اسماعیل فرهادی): اشتباه در آفسایدگیری و فرار دیدنی فرهادی در مصاف تک به تک با بیرانوند و با ضربه ای دقیق گل گسترش فولاد را رقم زد.

شرح بازی پرسپولیس گسترش فولاد


پرسپولیس در دقایق ابتدایی با پرس جالب توجهی در یک سوم دفاعی گسترش این تیم را تحت فشار قرار داد و قصد داشت با ایجاد فرصت در همان دقایق ابتدایی به گل برتری دست یافته و پیروزی را برای خود آسان کند. با این حال گسترش فولاد با چرخش مناسب توپ در میانه میدان توسط آندو و نریمان جهان و با حرکات طولی از سمت راست با سیدی توانست از این فشار کم کند. با خروج سیدی به دلیل مصدومیت اما این حملات کمتر شد ولی پرسپولیس نیز صاحب شانس های خوبی توسط گادوین منشا شد که یکی پس از دیگری از دست رفت.
در نهایت دو تیم با تساوی بدون گل به کار خود در نیمه اول پایان دادند و این در حالی بود که روند جذاب بازی باعث شده بود تا هواداران از علمکرد هر دو تیم رضایت داشته باشند. باید دید در نیمه دوم این دیدار چه نتیجه‌ای رقم خواهد خورد.

لحظات حساس بازی امروز پرسپولیس


دقیقه 1: سامان نریمان جهان در غافلگیری خط دفاعی صاحب توپ در محوطه جریمه این تیم شد که با شایعت سیدجلال و توپگیری کاپیتان سرخپوشان حرکتش بی نتیجه باقی ماند.
دقیقه 4: پرسپولیس روی حرکت امیری و خطای هند سیدی صاحب یک ضربه ایستگاهی از سمت چپ شد. ارسال دیدنی مسلمان با ضربه سر دقیقی از علیپور همراه نشد تا توپ از بالای دروازه دخسوس راهی اوت شود.
دقیقه 5: یک توپ ربایی خوب از مسلمان و پیش روی او پشت محوطه جریمه و ضربه‌اش همراه شد که توپ به طور ناقص توسط دخسوس دفع شد. روی توپ برگشتی منشا نتوانست ضربه مناسبی بزند و دخسوس اشتباه خود را جبران کرد.
دقیقه 9: ارسال توپ پشت دفاع گسترش به قصد صاحب توپ شدن علیپور با خروج دخسوس از دروازه همراه شد که این دروازه بان با ضربه سر توپ را دور کرد اما در شرایطی که تمامی نیمکت نشینان پرسپولیس اعتقاد به خطای گلر برزیلی گسترش داشتند، داور دستور به ادامه بازی داد.
دقیقه 14: ارسال زمینی محمد انصاری با ضربه سر ضرب منشا و البته بی دقت با فاصله راهی اوت شد.
دقیقه 16: اینبار هم علی علیپور در آستانه ورود به محوطه جریمه متوقف شد و فریاد او و نیمکت نشینان نیز باعث نشد تا داور به نشانه خطا در سوت خود بدمد.
دقیقه 20: ضربه سنگین نریمان جهان با تک دست توسط بیرانوند دفع شد و در حالی که انتظار می‌رفت با تغییر مسیر توپ به سمت دروازه راهی گل شود، در نهایت به کرنر رفت و فرصت از گسترش فولاد گرفته شد.
دقیقه 23: اینبار ضربه علی علیپور از زاویه تقریبا بسته و با قدرت کم به راحتی در اختیار دخسوس قرار گرفت.
دقیقه 30: ضربه دیدنی احمد زنده روح در حالی که بیرانوند تنها مسیر توپ را دنبال می کرد با اختلاف کمی راهی اوت شد.
دقیقه 34: ارسال از سمت چپ توسط وحید امیری با ضربه سر فرشاد احمدزاده راهی به دروازه نیافت و با اختلاف راهی اوت شد.
دقیقه 44: ارسال خوب از حسین ماهینی و ضربه سر وحید امیری در فرصتی مناسب با دقت کم همراهی بود تا توپ از بالای دروازه راهی اوت شود.
دقیقه 69: ارسال محسن مسلمان از سمت چپ بار دیگر با ضربه بی دقت سر توسط گادوین منشا راهی اوت شد تا فرصت سوزی‌های این مهاجم نیجریه‌ای ادامه داشته باشد.
دقیقه 71: شوت پشت محوطه و زمینی احمد نوراللهی توسط دخسوس مهار شد.

حواشی بازی پرسپولیس گسترش فولاد


پیش از شروع بازی یاد و خاطره شهدای آتش نشان حادثه پلاسکو و همچنین حادثه سانچی زنده نگه داشته شد.
بازیکنان و کادرفنی پرسپولیس پیش از شروع بازی با پیراهن شماره 12 که آن را برای هواداران بایگانی کرده اند در زمین حاضر شدند. طبق اعلام باشگاه قرار است این شماره پیراهن به خاطر هواداران که یار دوازدهم تیم هستند بایگانی شود.
سرمربیان و بازیکنان دو تیم با گلباران تمثال و جایگاه اختصاص یافته به شهدای آتش نشان پلاسکو یاد و خاطره آنها را زنده نگه داشتند.
بازیکنان پرسپولیس با بازوبند مشکی و برای همدردی با قربانیان حادثه سانچی در این بازی حاضر شده و به میدان خواهند رفت.
بازیکنان دو تیم در ابتدای بازی یک دقیقه سکوت به احترام درگذشتگان حادثه سانچی به اجرا گذاشتند.

نکات ویژه بازی امروز پرسپولیس


حسین ماهینی در این بازی به عنوان هافبک دفاعی در ترکیب سرخپوشان حاضر شده است. او آخرین بار در جدال با استقلال و در جریان شکست 3 – 2 مقابل این تیم در این پست حاضر شده بود.
شجاع خلیل زاده و محسن مسلمان بعد از پشت سر گذاشتن یک جلسه محرومیت در این بازی در ترکیب اصلی حاضر شده اند. این در حالی است که کمال کامیابی نیا و محسن ربیع خواه به دلیل محرومیت غایب هستند.
فیروز کریمی در آخرین و تنهاترین جدال خود با برانکو موفق شد روی نیمکت صنعت نفت با یک گل برابر پرسپولیس به برتری دست یابد.
پرسپولیس در دیدار آخر خود مقابل گسترش فولاد تبریز با سه گل به برتری دست یافت. مهدی طارمی، فرشاد احمدزاده و علی علیپور گلزنان این تیم در بازی رفت بودند.
سامان نریمان جهان که در فصل گذشته در پرسپولیس حضور داشت در این بازی روبروی برانکو و شاگردانش حاضر خواهد شد.
فیروز کریمی در اولین سابقه مربیگری خود برابر پرسپولیس توانسته بود با تک گل اصغر مدیرروستا برای پاس پرسپولیس را شکست دهد.
فیروز کریمی پیش از این نیز با ملوان و در یک دیدار جنجالی و در حالی که مازیار زارع موفق به مهار پنالتی حریف شده بود، پرسپولیس را در آزادی شکست داده بود.
ادسون هنریکه از گسترش فولاد به دلیل محرومیت قادر به همراهی تیمش در این بازی نخواهد بود.
فیروز کریمی در دیدارهای اخیر که هدایت گسترش فولاد را برعهده گرفته نتایج درخشانی را ثبت کرده است؛ 6 برد، 2 مساوی، 3 باخت!

اخطارهای بازی پرسولیس گسترش فولاد


سید جلال حسینی (61)- فرشاد احمدزاده (64) از پرسپولیس
عزیز معبودی (64) از گسترش فولاد 

عزیز معبودی با دریافت کارت زرد دوم، اخراج شد!

ترکیب امروز پرسپولیس


علیرضا بیرانوند
سیدجلال حسینی (کاپیتان)
محمد انصاری
حسین ماهینی
صادق محرمی(دقیقه 59، احمد نورالهی)
حسین ماهینی
محسن مسلمان
فرشاد احمدزاده
وحید امیری
گادوین منشا
علی علیپور
سرمربی: برانکو ایوانکوویچ

ترکیب امروز گسترش فولاد:


فرناندو ده‌خسوس
احمد زنده‌روح
یوسف سیدی(دقیقه 37، سید احمد موسوی)
پیمان بابایی
آندرانیک تیموریان
مصطفی سالاری
مسیح زاهدی
میلاد زنیدپور ( دقیقه 49، سید محسن حسینی)
عزیز معبودی
سامان نریمان‌جهان
اسماعیل فرهادی
سرمربی: فیروز کریمی

جزئیات بازی پرسپولیس گسترش فولاد  


استادیوم: آزادی                                       تماشاگر: حدود 25 هزار نفر
داور: محمدرضا اکبریان             کمک داوران: علیرضا ایلدروم و محمدجواد مداح