از اجرای شهرداد روحانی تا جَز درامز فرانسوی

موسیقی و هنرهای تجسمی,شهرداد روحانی,مجتبی عسگری,امیرعباس گلاب,مانو کچه,سی و سومین جشنواره بین المللی موسیقی فجر, ارکستر سمفونیک تهران ,علیرضا طلیسچی

نهمین روز از سی و سومین جشنواره بین‌المللی موسیقی فجر با اجراهایی چون «ارکستر سمفونیک تهران»، «مانو کچه فرانسوی»، «امیرعباس گلاب» و «علیرضا طلیسچی» برگزار خواهد شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، سی و سومین جشنواره بین‌المللی موسیقی فجر نهمین روز خود (پنجشنبه 28 دی) را با برگزاری 10 اجرا در زمینه‌های موسیقی کلاسیک، جز، پاپ، ایرانی و تلفیقی سپری خواهد کرد.

طبق جدول اعلام شده جشنواره، تالار وحدت امشب از ساعت 18:30 میزبان مانو کچه از فرانسه خواهد بود و از ساعت 21:30 نیز «ارکستر سمفونیک تهران» به رهبری شهرداد روحانی روی صحنه خواهد رفت.

سالن رودکی نیز از ساعت 18:30 به برنامه‌ای اختصاص دارد که در جدول اجراها با عنوان «اجرای ویژه» از آن یاد شده و هیچ توضیحی درباره آن داده نشده است. از ساعت 21:30 نیز گروه «مهتاب» به آهنگسازی احسان ذبیحی و خوانندگی مجتبی عسگری در سان رودکی روی صحنه می‌رود.

برج آزادی از ساعت 18:30 میزبان گروه «گره» و از ساعت 21:30 پذیرای گروه «دال» خواهد بود. در سالن خلیج فارس فرهنگسرای نیاوران نیز گروه «بربط نوازی» به سرپرستی شهرام غلامی از ساعت 18:30 و گروه «مهرنیا» به سرپرستی و آهنگسازی مهران مهرنیا از ساعت 21:30 به اجرای برنامه می‌پردازند.

در بخش پاپ جشنواره موسیقی فجر نیز «علیرضا طلیسچی» و گروهش از ساعت 19 و «امیرعباس گلاب» و گروهش از ساعت 22 در سالن ایرانیان روی صحنه خواهند رفت.

کد N1816277