مراسم شهدای سانچی +عکس | در یادبود شهدای سانچی چه گذشت؟

سانچی, کشتی سانچی, مراسم شهدای کشتی سانچی, شهدای کشتی سانچی, خانواده سانچی, خانواده کشتی سانچی, خانواده شهدای سانچی, مراسم یادبود شهدای سانچی, مراسم شهدای سانچی, عکس شهدای سانچی, مراسم شهدای سانچی عکس, عکس مراسم سانچی, یادبود سانچی, عکس یادبود سانچی, عکس یادبود شهدای سانچی, عکس شهدای کشتی سانچی, عکس مراسم ختم سانچی, عکس ختم شهدای سانچی, خدمه سانچی, عکس خدمه سانچی, عکس یادبود خدمه سانچی, عکس مراسم خدمه سانچی,

مراسم شهدای سانچی +عکس | مراسم یادبود شهدای کشتی نفتکش سانچی روز گذشته با حضور خانواده های خدمه کشتی سانچی، جمعی از هنرمندان و مسئولان در شرکت ملی نفتکش ایران برگزار شد. کامران تفتی بازیگر سیتنا و تلویزیون در این برنامه از سوی هنرمندان با خانواده شهدای سانچی ابراز همدردی کرد. عکس های مراسم شهدای سانچی را در ادامه ببینید...کامران تفتی گفت: به نمایندگی از جامعه هنری کشور اعلام می‌کنم که حال همه هنرمندان بد است و خوش به حال شما دریانوردان که با دریا رفتید.
این بازیگر سینما و تلویزیون که در مراسم ادای احترام به مقام شامخ شهدای نفتکش سانچی گفت: بغض دارم، از هرم و حرارت آتش چه بگویم؟ با تمام وجود به خودم و به کشورم تسلیت می‌گویم.

وی با بیان اینکه از دست دادن‌ها خیلی بد است، و باید یاد بگیریم کنار هم باشیم، اظهار کرد: به شرکت ملی نفتکش ایران، به مردم ایران، به خانواده‌های شهدای نفتکش سانچی به خصوص خانمی که احسانش رفت، با تمام قلبم می‌گویم که غمگینم و آرزو می‌کنم خداوند به شما صبر بدهد و دلهایتان التیام یابد.

تفتی گفت: من آرزو می‌کنم که آرام باشید و خداوند نزدیک‌تان باشد.
این بازیگر سینما و تلویزیون اظهار کرد: هموطنانم غریبانه رفتند، آروز می‌کنم به حرمت نبودن‌شان و شهید بودن‌شان و راه اقتصاد مقاومتی که رفتند و نتوانستند خودشان را از آتش نجات دهند، غم دور باشد.

وی در پایان بیان کرد: ای کاش پیکرهای این عزیزان برسد تا دل‌های خانواده‎ها آرام باشد و مزاری برایشان داشته باشند.

مراسم ادای احترام به مقام شامخ شهدای کشتی سانچی، سه‌شنبه، 26 دی ماه ساعت 18 در شرکت ملی نفتکش ایران با حضور مهندس کیان‎ارثی مدیرعامل شرکت ملی نفتکش، مهندس مقیمی رئیس هیات مدیره شرکت ملی نفتکش و دیگر مدیران این شرکت، غنجی مدیرعامل شرکت حمل فله و کالای عمومی کشتیرانی، عباس‎نژاد معاون مدیرکل امور دریایی سازمان بنادر و دریانوردی و دیگر مدیران و مقامات دریایی و چند تن از بازیگران برگزار شد.

کد N1816042