متن: سانچی | متن تسلیت غرق شدن کشتی سانچی

سانچی, نفتکش سانچی, جنازه نفتکش, نفتکش ایرانی, کشتی نفتکش ایرانی, عکس کشتی سانچی, تسلیت, عکس تسلیت, عکس تسلیت سانچی, عکس پروفایل سانچی, پروفایل سانچی, پروفایل تسلیت سانچی, عکس نوشته تسلیت, هموطن تسلیت, ایرانم تسلیت, پروفایل تسلیت, ایرانم تسلیت, کشتی سانچی, پیام تسلیت, متن تسلیت,پیام تسلیت سانچی,متن تسلیت سانچی, متن سانچی, غرق شدن سانچی, غرق شدن کشتی سانچی, غرق کشتی سانچی, متن پیام سانچی, متن پیام تسلیت, متن تسلیت, تسلیت سانچی, متن تسلیت شتی سانچی, تسلیت خدمه سانچی, جنازه خدمه سانچی,درباره سانچی,

متن: سانچی | غرق شدن کشتی سانچی، بعد از چندین روز آتش سوزی در سراسر این کشتی، و جان باختن مظلومانه 32 سرنشین دریادل نفتکش ایرانی، ایران را در غم و اندوه فروبرد. گرچه تسلیت، توانی در برابر اندوه انبوه از دست رفتن 32 هموطن ندارد، اما پیام ها و پیامک های سرشار از متن تسلیت درباره کشتی سانچی میان مردم رد و بدل می شود...

بیشتر بخوانید: متن پیام تسلیت برای سانچی .
بیشتر ببینید: عکس پروفایل سانچی .

بیشتر ببینید: فیلم: غرق شدن سانچی .
این حادثه جانکاه را به خانواده های عزادار و ملت شریف ایران تسلیت و تعزیت گفته و از خداوند بزرگ برای روح بلند آن عزیزان علو درجات و برای بازماندگان شکیبایی اجر مسئلت می نماییم.

بی گمان درد و آلام خانواده های عزادار بزرگتر از آن است که در وصف بگنجد و کلمات، تسلی بخش دل های بی قرارشان باشد.
اما چاره ای جز بیان این درد مشترک توسط کلمات نداریم.
ایرانم تسلیت

درگذشت غریبانه و مظلومانه سرنشینان ایرانی کشتی سانچی را به خانواده های داغدار تسلیت می گویم.

دلتنگم و دیدار تو درمان منست
بیرنگ رخت زمانه زندان منست
برهیچ دلی مباد و بر هیچ تنی
آنچ از غم هجران تو برجان منست
درگذشت دریادلان کشتی نفتکش «سانچی» را به هموطنانمان و خانواده های آن عزیزان تسلیت عرض می کنیم.

حادثه غم انگیز درگذشت سی خدمه ایرانی که در حال خدمت به ایران و بر اثر یک سانحه جان به جان آفرین تسلیم کردند، غم بزرگی در دل میلیون ها ایرانی کاشت.

حق مردم ایران این نیست نیست نیست نیست نیست. ایران تسلیت...آرزوی صبر برای خانواده های داغدار و همه ی مردم ایران.

وقوع سانحهٔ ناگوار و دلخراش آتش سوزی برای کشتی نفتکش کشورمان در سواحل شرقی چین که موجب درگذشت شهادت گونه تمامی خدمه و پرسنل زحمتکش آن شد، قلوب آحاد ملت ایران را محزون کرد.

این ضایعه را به ملت بزرگ ایران به ویژه خانواده های داغدیده از صمیم قلب تسلیت می گوییم و برای آن جان باختگان مظلوم که تلاشگران عرصه اقتدار ملی و پیشگامان اقتصاد کشور هستند، علّو درجات و برای عموم بازماندگان صبر و سلامتی مسألت داریم.

تورا میسپارم به دامان دریا
کد N1814866