انتقاد از انعقاد قرارداد برف‌روبی در شهرداری با وجود عدم بارش برف

شهری,عضو شورای شهر تهران

عضو شورای شهر تهران در واکنش به گزارش تحویل و تحول شهردار تهران عدم پاسخ درست به مردم در خصوص فساد را موجب بی‌انگیزگی خواند و گفت: 109 هکتار از باغات به بافت مسکونی تبدیل شده و قراردادهای متعددی با اشخاص حقیقی و حقوقی بسته شده که توجیه مالی ندارد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، زهرا صدراعظم نوری، رئیس کمیسیون سلامت محیط زیست و خدمات شورای شهر تهران در واکنش به گزارش تحویل و تحول شهرداری تهران با بیان اینکه این گزارش هر آنچه را که بود ارائه کرد گفت: اگر شهروندان در 29 اردیبهشت 96 در صف‌های طولانی حاضر شدند و رای دادند به دنبال اهدافی بودند که مهمترین آن تغییر است اما چه می‌شود که در کشور اتفاقاتی رخ می‌دهد که از ظلم و فساد نهادینه شده ناشی می‌شود اگر به این رفتار پاسخ درستی داده نشود مردم بی‌انگیزه شده و حکومت صدمه خواهد دید.

عضو شورای شهر با اشاره به بحران‌های موجود در شهر تهران افزود: 109 هکتار از باغات شهر تبدیل به ساختمان شده است عملکرد شهرداری تهران در بخش پسماند به هیچ وجه قابل دفاع نبوده و 72 درصد از طرح تفصیلی اجرا نشده است.

صدراعظم نوری با اشاره به قراردادهای غیراصولی که در شهرداری بسته می‌شود، گفت: قراردادهای متعددی با اشخاص حقیقی و حقوقی بسته می‌شود که هیچ وجهه منطقی ندارد برای مثال شهرداری با پیمانکاری قرارداد برف روبی بسته است مگر الان در تهران اساسا برفی داریم؟

او ادامه داد: شعار شورای شهر مبارزه با فساد است و از شهردار تهران می‌خواهم برخورد جدی با مفاسد داشته باشد و به مردم بگوییم که با متخلفان چه برخوردی داشته‌ایم و آنها را معرفی کنیم.شهرداری در بازه زمانی به ما بگوید که چه اقداماتی برای مبارزه با فساد انجام داده و برنامه‌ای ارائه کند.

کد N1814753