رابطه نامشروع شهلا با پسران متعدد منجر به قتل شد

رابطه, رابطه نامشروع, رابطه پنهانی, رابطه مخفیانه, قتل, بازداشت, پزشکی قانونی, قتل در تهران, جنازه متعفن, عاقبت رابطه نامشروع شهلا با پسران متعدد منجر به قتل شد, اختلاف های خانوادگی, قربانی, قتل عمد,

عاقبت رابطه نامشروع شهلا با پسران متعدد منجر به قتل شد | زنی که با پسران متعددی در منزل اش در رابطه بود در نهایت نمی‌دانست که چه عاقبت شومی در انتظارش خواهد بود. پسری که متهم است زن تنها را در منزل اش کشته دیروز پای میز محاکمه ایستاد و منکر رابطه مخفیانه با این زن شد.

به گزارش آفتاب، سی و یکم فروردین ماه سال ۱۳۹۳ جنازه متعفن یک زن ۴۰ ساله به اسم شهلا در منزل اش در یکی از خیابان های تهرانپارس تهران پیدا شد. شواهد نشان می داد این زن پس از جدایی از همسرش به تنهایی زندگی می کرد که چند روز قبل با ضربات چاقو کشته شد.
همسایه ها به خاطر بوی تعفنی که از منزلش به مشام می رسید پلیس را خبر کرده بودند. جنازه زن جوان به پزشکی قانونی منتقل شد و همسر سابق وی که به یکی از شهرهای شمالی کشور رفته بود تحت بازجویی قرار گرفت.
این مرد گفت من و همسرم دو فرزند خردسال داریم اما چند ماه قبل به خاطر اختلاف های خانوادگی از هم جدا شدیم من و فرزندانم برای زندگی به شمال کشور رفتیم. پدر و مادر همسرم فوت شده اند و شهلا در منزل اش به تنهایی زندگی می کرد. من نمی دانم چه کسی همسرم را کشته است.
پلیس در اولین گام از تحقیقات به بررسی عدد های تلفن همراه قربانی پرداخت و به یک پسر ۲۰ ساله افغان مشکوک شد. به این ترتیب او را ردیابی و بازداشت کرد. عظیم گفت عدد تلفن شهلا را از یکی از دوستانم گرفته بودم.
مدتی قبل به دیدن زن تنها رفتم اما هیچ رابطه ای با او نداشتم و بعد از چند ساعت منزلش را ترک کردم. من دیگر هیچ خبری از او نداشتم تا این که بازداشت شدم. در حالیکه از این متهم منکر دست داشتن در قتل زن تنها بود برای وی کیفرخواست صادر و پرونده اش به شعبه پنجم دادگاه کیفری یک استان تهران فرستاده شد.
وی دیروز در حالی پای میز محاکمه ایستاد که اولیای دم برای او حکم قصاص خواستند. سپس پسر افغان به دفاع پرداخت. وی گفت: دوستانم هم با زن تنها در تماس بودند. آن ها چند روز قبل از این که من بازداشت شوم ایران را ترک کردند و به افغانستان رفتند.
http://www.aftabir.com
کد N1814341