تجاوز وحشیانه به 10 زن و دختر | مرد متجاوز نیمه شب به زنان حمله می کرد

تجاوز, تجاوز جنسی, تجاوز به دختر, تجاوز به دختر جوان, آزار جنسی, تجاوز به زن, تجاوز به زنان, تجاوز به زن جوان, تعرض, تعرض جنسی,

تجاوز وحشیانه به 10 زن و دختر | مردی که از 17 سال پیش سلسله اقدامات بی شرمانه خود را در حمله و تجاوز جنسی وحشیانه به زنان و دختران جوان شروع کرده بود، پس از قتل آخرین قربانی به دام پلیس افتاد. متجاوز شیطان صفت در نیمه های شب زنان جوان را به داخل خودرو می کشاند و وحشیانه مورد تجاوز قرار می داد...پرونده تجاوز به 10 زن و قتل آخرین قربانی در ملبورن استالیا با تیمی متشکل از 20 بازپرس و محقق پلیس بالاخره با دستگیری و محاکمه مجرم بسته شد.

جسد آخرین قربانی 50 کیلومتر دورتر از شهر پیدا شد. پرونده ای که نه صحنه جرم و نه هیچ گزارشی در مورد آن وجود نداشت به جز زنی گم شده  به نام "جیل میگر" که 6 روز بعد جسدش پیدا شد. عکس خانم "جیل میگر"گم شده، برای پیدا کردنش در خیابان های هوپ وسیدنی ملبورن به دیوار زده شد، اما چند روز بعد جسد این قربانی ایرلندی ، در یک گودال کم عمق 50 کیلومتر دور تر از شهر ، پیدا شد. 

براساس گزارش پلیس ، جانی "ادریان بای لی" برای سرکشی از وضعیت جنازه با خودرو به محل جنایت برگشته بود که پلیس فورنسیز او را در جاده بلک هیلز واقع در گیسبورن، ملبورن در نزدیکی محل جرم مشاهده و دستگیر کرد.

این قاتل و جانی 43 ساله که تا قبل از این هیچ سابقه ای از حبس و زندان نداشته، حالا به جرم چندین تجاوز به عنف تا زمان مرگ باید در پشت میله‌های زندان باشد.

جانی که تجاوز های سریالی اش را از سال 2000 با تجاوز به یک دختر 18 ساله آغاز کرد، سپس به یک زن 25 ساله و در ادامه یک خانم  توریست 27 هلندی  را در سال 2012 درست چند ماه  قبل از آخرین فربانی خانم "جان میگر"،مورد تجاوز قرار داد. به گفته پلیس؛ "ادریان" قربانیان خود را که در خلوت شب در حال قدم زدن در خیابان بوده اند را به داخل خودروش می‌کشانده و به انها به طور وحشیانه تجاوز می‌کرد.

درجلسه  دادگاه ویکتورین که در روز پنج شنبه برعلیه این متجاوز بی‌رحم تشکیل شد ،قربانیان دیگر نیز حضور داشتند و گفتند که چطور زندگی شان توسط متهم به طور وحشتناکی نابود شد و بعد از آن متحمل رنج و آسیب عاطفی و روحی که مستلزم استفاده از داروهای ضد افسردگی با دوز بالا است، شدند. گفتنی است، ادریان در دادگاه به حبس ابد محکوم شد.
کد N1813586