آفتاب

محسن عادلی چطور کشته شد؟ | ماجرای مرگ محسن عادلی در اعتراضات دزفول

محسن عادلی چطور کشته شد؟ | ماجرای مرگ محسن عادلی در اعتراضات دزفول

محسن عادلی چطور کشته شد؟ | در جریان اعتراضات اخیر در دزفول، محسن عادلی جوان دزفولی از ناحیه سر به شدت آسیب دید و تیم درمانی هرچه کردند نتوانستند او را به زندگی برگزدانند. رسانه های معاند، مانند پرونده سینا قنبری این بار هم مدعی شدند محسن عادلی از عوامل نا آرامی های دزفول بوده که بازداشت شده و در بازداشتگاه جان سپرده است! اما حقیقت ماجرا چیست؟

بیشتر بخوانید: ماجرای سینا قنبری +عکس .
بیشتر بخوانید: مرگ وحید حیدری و محسن عادلی .
دستگیری و مرگ جوانی به نام «محسن عادلی» در بازداشتگاه دزفول درپی ناآرامی های اخیر دراین شهرستان تکذیب شد.
از چند روز گذشته تاکنون خبری در رسانه های معاند و خارجی مبنی بر دستگیری و کشته شدن جوانی به نام محسن عادلی (ساکن کوی مدرس دزفول) در بازداشتگاه پخش شد که با کمترین تحقیق می توان پی به کذب بودن این مطلب برد.

ماجرای محسن عادلی چیست؟


این رسانه ها با پخش تصاویری از این جوان و تشویش اذهان عمومی مدعی شده اند که این جوان در حوادث و اغتشاشات اخیر که در شهرستان دزفول نیز شاهد آن بودیم دستگیر و در زندان این شهرستان فوت کرده است این در حالی است که این جوان در جریان این ناآرامی ها توسط فرد یا افراد ناشناس از ناحیه سر به شدت مصدوم و به بیمارستان منتقل می شود اما تلاش برای نجات جان وی به دلیل شدت مصدومیت، موثر واقع نشده و در بیمارستان فوت می کند.
در همین ارتباط فرمانداری دزفول به نقل از ارسلان جعفری شهنی سرپرست فرمانداری دزفول اعلام کرد: در حوادث اخیر هیچ فردی در شهرستان دزفول در هنگام بازداشت فوت نشده و این خبر را تکذیب می‌کنم.
وی افزود: شهرستان دزفول در حوادث اخیر خیلی نا آرام نبوده و در حال حاضر نیز امنیت کامل در این شهرستان برقرار است.
امیر عیسی‌زاده معاون سیاسی فرمانداری دزفول نیز در این ارتباط گفت:‌ هیچ فردی در حوادث اخیر در بازداشتگاه‌های این شهرستان فوت نکرده است.
در این رابطه سرهنگ علی الهامی فرمانده انتظامی دزفول نیز به خبرنگاران گفت: طبق بررسی‌های به عمل آمده فردی به نام محسن عادلی در ایام نا آرامی‌های اخیر در دزفول بازداشت نشده است.
معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری دزفول مرگ 'محسن عادلی ' مصدوم آشوب دهم دی ماه دزفول در بازداشتگاه را تکذیب کرد و گفت: فرد مذکور در جریان نا آرامی های اخیر افراد هنجار شکن در کوی مدرس این شهر به شدت مصدوم شده و در بیمارستان جان باخت.

قاتل محسن عادلی کیست؟


ایرنا نوشت: برخی شبکه های معاند خارجی روز گذشته در اخباری دروغ مدعی شدند نوجوانی به نام محسن عادلی که در جریان تجمع اعتراض آمیز دهم دی ماه در دزفول بازداشت شده بود در بازداشتگاه جان باخته است.
شهر دزفول در نهم و دهم دی ماه شاهد تجمع افراد هنجار شکنی بود که به اموال عمومی خسارت زدند.
در جریان این نا آرامی ها که تا پاسی از شب ادامه داشت نوجوانی به نام محسن عادلی از اهالی کوی مدرس دزفول از ناحیه سر به شدت مصدوم شده بود که به بیمارستان منتقل شد اما تلاش برای نجات جان وی به دلیل شدت مصدومیت موثر واقع نشد و جان باخت.
امیر عیسی زاده ضمن تکذیب اخبار منتشر شده از سوی رسانه های معاند خارجی مبنی بر مرگ محسن عادلی در بازداشتگاه در دزفول اظهار داشت: جوان مذکور در جریان نا آرامیهای دهم دی ماه در کوی مدرس دزفول به شدت مصدوم شده و در بیمارستان جان باخت.
وی بیان داشت: از آنجا که این فرد از ناحیه پشت سر مصدوم شده بود معلوم نیست از سوی چه کسی مصدوم شده است.
عیسی زاده گفت:در جریان تجمع غیر قانونی افراد هنجارشکن در منطقه مهاجرنشین کوی مدرس دزفول در دهم دی ماه تعدادی بازداشت شده که همه آنها در سلامت کامل هستند.
کد N1813404

وبگردی