انتخاب لباس عروس +عکس | بهترین لباس عروس را از کجا بخریم؟

لباس عروس, بهترین لباس عروس, لباس عروس جدید, انتخاب لباس عروس, شوی لباس عروس, شوی لباس عروس لیذا, لیذا, عکس لباس عروس, عمارت لیذا, عکس مدل لباس عروس, زیباترین لباس عروس, لباس عروس ارزان, لباس عروس گران, لباس عروس مجلسی, زیباترین لباس عروس های تهران, لباس عقد,

انتخاب بهترین لباس عروس یکی از مهمترین دغدغه های دختران جوان قبل از عروسی است؛ اینکه بهترین لباس عروس را از کجا باید خرید، اینکه در انتخاب لباس عروس چه نکاتی باید مورد توجه قرار بکیرند، و این که مدل های لباس عروس جدید کدام ها هستند... در این مطلب شوی لباس عروس لیذا را به شما معرفی می کنیم؛ جایی که اولین شوی لباس عروس را در عمارت لیذا برگزار کرده است.

شوی لباس عروس لیذا زیباترین لباس عروس های تهران را به شما عرضه می کند. لیذا تولیدکننده مشهور لباس عروس در تهران است که تولید و ارائه لباس عروس را در کمترین زمان و اسرع وقت انجام می دهد. 
یکی دیگر از ویژگی های شوی لباس عروس لیذا، تضمین دوخت و دریافت وجه بعد از رضایت مشتری است. 
شوی لباس عروس لیذا، تولیدات خود را در مدلهایی مانند مدل لباس عروس اسکارلت، مدل لباس عروس عروس تکی، مدل لباس عروس پفی، مدل لباس عروس ماهی، مدل لباس عروس پرنسسی و...  ارائه می کند. طبق ژورنال هر سفارشی نیز پذیرفته می شود. 
در صورتی که از آفر ویژه لیذا  استفاده کنید، می توانید از 50 درصد تخفیف هزینه آرایشگاه و یک بن 400 هزار تومانی برای خدمات فیلمبرداری استفاده کنید.
برای دیدن مدل های لباس عروس، اطلاع از قیمت ها و... به سایت، اینستاگرام یا تلگرام شوی عروس لیذا مراجعه کنید...

چطور لباس عروس انتخاب کنیم؟


خاطرانگیزترین لباسی که هر خانم در زندگی خود می پوشد، لباس سپید عروسی است. برای خرید این لباس تا حد ممکن باید توجه کرد. گذشته از جنس پارچه، دوخت، مدل، سنگ دوزیها و در کل طراحی لباس عروسی نکاتی وجود دارد که شما را در خرید یک لباس مناسب برای عروس یاری می کند. طراحان لباس عروس نیز تنها به مدل لباس و تناسب آن با فرد تاکید دارند، ولی مکان خرید، زمان ، بودجه لباس و ... باید مورد توجه قرار بگیرد.
بودجه مورد نظر را در ذهن داشته باشید
بدون شک پول نخستین مقوله انتخاب و خرید یک لباس عروس است. شما نمی خواهید بیشترین بودجه ای را که برای مراسم ازدواج گذاشته اید را صرف خرید لباس عروس کنید و در کنار آن تمایلی به انتخاب یک لباس نامناسب هم ندارید. بهتر است مبلغی را که برای خرید لباس کنار گذاشته اید را تعیین کنید. این مبلغ می تواند بیشتر شود ولی کمتر نباید شود. انتخاب مبلغ می تواند فروشنده را نیز برای معرفی لباس به شما کمک کند و همین سرعت شما را برای خرید لباس عروسی افزایش می دهد.
زمان صرف کنید
زمان یکی دیگر از مهمترین نکات برای خرید لباس عروس است. برای انتخاب لباس مناسب 6 تا 8 ماه زمان نیاز است. ممکن است در طول پروسه خرید لباس عروس با مدلهای مختلفی مواجه شوید؛ درصورتی که زمان شما کم باشد نمی تواند مورد مناسب را اتخاب کنید ولی در صورتی که زمان کافی داشته باشید با بررسی همه موارد، بهترین مدل را انتخاب خواهید کرد. از سویی زمان کافی می تواند خیاط  لباس را – درصورتی که لباس را بدوزید – از هرگونه استرس دور کرده و در نهایت بهترین کیفیت را ارائه دهد.
مواقع خاص را در نظر داشته باشید
نسبت به فروش حراج و تخفیف قیمتهای لباس عروس در برخی از سالنها اطلاع حاصل کنید. گاهی اوقات لباسهای عروس زیبایی را می توان در این حراجی ها تهیه کرد. این زمانها معمولا در اعیاد رخ می دهد. جستجو در اینترنت نیز می تواند شما را نسبت به انواع حراجیهای سالنهای لباس عروس یاری کند.
کدهای توجه به مدل لباس در افراد مختلف
افراد با توجه به عقاید مذهبی خود لباس عروسی را انتخاب می کنند. عده به دنبال لباسهای باز و برخی پوشیده را می پسندند. هنگام خرید لباس عروسی به کدهایی که خودتان و همسرتان درباره مدل لباس دارید توجه کنید. بی توجهی به این مورد موجب هدر رفتن زمان و پول شما خواهد شد.

مدل لباس عروس مورد نظر خود را از قبل تعیین کنید


مدل لباس عروس را باید خود و یا با همکاری یک طراح لباس انتخاب کنید. صرفا لباسی را که در مدل می بینید برای شما مناسب نیست. حتما مدلی را که در نظر دارید بپوشید. نسبت به دوخت لباس و خوابیدن آن مطمن شوید. از خرید لباسهایی که در ظاهر چشمتان را گرفته ولی تناسبی با شما ندارد، کاملا خوددرای کنید چرا که بعدها پشیمان خواهید شد. از پیشنهاداتی که به شما می شود استقبال کنید. پیشنهادات فروشنده با توجه به بودجه شما و برگرفته از تجارب آنها خواهد بود.

انتخاب لباس عروس متناسب با اندام 


لباس عروس هایی که دامن آنها A شکل است و یا دامن پف دار دارند، برای عروس خانم هایی که قسمت های پایین بدن آنها چاق است و اصطلاحا اندامی گلابی شکل دارند، مناسب است. مدل های پری دریایی برای عروس خانم هایی که از اندامی متناسب برخوردارند مناسب تر است. لباس های پرنسسی با دامن فنردار بیشتر برای عروس خانم های قد بلند مناسب اند چون دامن این لباس ها خیلی پف دار است و خودبه خود قد شما را کوتاه تر جلوه می دهد. بنابراین اگر شما ریزنقش هستید یا قد چندان بلندی ندارید، بهتر است به دنبال مدل هایی بگردید که به اندام شما بنشیند. اگر کسانی که قد کوتاهی دارند، در شب عروسی لباس های پف دار بپوشند، کوتاه تر به نظر می رسند. اگر خیلی ظریف و کوچک باشید، در لباس عروس های حجیم و پف دار گم خواهید شد. اگر ریزنقش و چندان قدبلند نباشید، لباس عروس های بلند و ماکسی شما را قدبلندتر نشان می دهد. برعکس این قضیه هم صادق است در صورتی مه عروسی با قد بلند هستنید سعی کینید از پوشیدن لباسهای ماکسی بدون پف خودداری کنید. به جای لباسهای دنباله دار از تور سبک بلنددر سر استفاده کنید.
لباسی را تهیه کنید که سایز فعلی شما باشد. چرا که در طول 6 ماه-رقم احتمالی- سایز شما تغییر چندانی نخواهد کرد. اگر قصد اضافه وزن یا کاهش آن را دارید، لباسی تهیه کنید که امکان گشاد یا تنگ کردن آن وجود داشته باشد.
کد N1812290