درگیری در پمپ‌بنزین منجر به قتل شد

انتظامی حوادث,کلانتری 112

مردی پس از چند روز درگیری در پمپ‌بنزین سی‌متری جی درگذشت.

به گزارش ایلنا، ساعت ۸:۵۶ صبح امروز مأموران کلانتری ۱۱۲ ابوسعید در تماس با بازپرس کشیک قتل پایتخت اعلام کردند مردی در یک بیمارستان در محدوده استحفاظی این کلانتری به کام مرگ فرورفته است.

بنابر اظهارات اولیه مأموران، این مرد چند روز قبل در پمپ بنزینی در خیابان سی متری جی با فردی درگیر شده، به دنبال این درگیری این مرد به بیمارستان انتقال یافته اما در نهایت به کام مرگ فرورفته بود.

در نهایت سجاد منافی‌آذر؛ بازپرس ویژه قتل پایتخت دستور داد تا جسد این مرد برای بررسی علت دقیق مرگ به پزشکی قانونی منتقل شود و تحقیقات درباره این پرونده ادامه دارد.

کشف جسد بی‌جان یک مرد، پشت فرمان خودروی وانت

ساعت ۸:۳۰ صبح هفتم دی ماه جاری مأموران کلانتری ۱۵۲ خانی‌آبادنو در تماس با بازپرس کشیک قتل پایتخت اعلام کردند جسد بی‌جان مردی را داخل یک پیکان‌وانت در حوالی میدان تره‌وبار خانی‌آبادنو کشف کرده‌اند.

بنابر اظهارات اولیه مأموران، مردم پس از مشاهده جسد راننده وانت در حالیکه از دهانش خون خارج شده، سرش روی شیشه خودرو قرار داشت و پشت فرمان خودرو بود، پلیس را در جریان قرار داده بودند که پس از حضور پلیس و عوامل اورژانس، مرگ این راننده تأیید شد.

سرانجام با دستور محسن مدیرروستا؛ بازپرس ویژه قتل پایتخت، جسد این راننده برای بررسی دقیق علت مرگ به پزشکی قانونی منتقل شد و تحقیقات درباره این پرونده ادامه دارد.

کد N1810693