قاتل ستایش فردا اعدام می شود | چهارشنبه؛ زمان اعدام امیرحسین| آخرین دیدار خانواده با قاتل

ستایش, ستایش قریشی, قتل ستایش, تجاوز به ستایش, محکومیت قاتل ستایش, حکم قاتل ستایش, اعدام قاتل ستایش, اعدام امیر حسین, اعدام امیرحسین, اعدام قاتل ستایش قریشی, زمان اعدام قاتل ستایش, اجرای حکم قاتل ستایش, عکس قاتل ستایش, عکس اعدام قاتل ستایش, اعدام امیرحسین قاتل ستایش, ناگفته های امیرحسین قاتل ستایش, زمان اعدام قاتل ستایش, ناگفته های امیرحسین, قاتل ستایش قریشی, قاتل ستایش قبل از اعدام, قاتل ستایش فردا اعدام می شود, زمان اعدام قاتل ستایش, زمان اعدام امیرحسین, اعدام چهارشنبه, اعدام قاتل ستایش فردا,

قاتل ستایش فردا اعدام می شود | امیرحسین عامل فتل و تجاوز به ستایش قریشی دختر افغان، فردا چهارشنبه 13 دی ماه به دار مجازات آویخته می شود. وکیل امر حسین قاتل ستایش ضمن اعلام این خبر از آخرین ملاقات امیرحسین با خانواده اش خبر داد. وکیل خانواده ستایش نیز گفت: بیشتر مواقع اجرای حکم اعدام بامداد چهارشنبه صورت می‌گیرد، ممکن است حکم امیرحسین بامداد چهارشنبه این حکم اجرا شود.

بیشتر بخوانید: ناگفته های امیرحسین قاتل ستایش .
بیشتر بخوانید: چه کسی جلوی اعدام قاتل ستایش را گرفت؟
بیشتر بخوانید: ناگفته های تجاوز و قتل ستایش قریشی .

وکیل مدافع متهم پرونده «ستایش قریشی» از تماس با خانواده امیرحسین برای حضورشان در زندان خبر داد و گفت: استنباط خانواده امیرحسین این است که حکم فرزندشان پنج‌شنبه اجرا می‌شود.
فرح‌بخش وکیل مدافع قاتل ستایش قریشی در گفت‌وگو با ایسنا با بیان اینکه در خصوص تاریخ دقیق اجرای حکم امیرحسین رسما چیزی به ما ابلاغ نشده است، گفت: صبح امروز خانواده امیرحسین از طرف زندان برای ملاقات حضوری دعوت شد و آنها متوجه شدند که ظاهرا آخرین ملاقات است و استنباطشان این است که احتمالا حکم امیرحسین پنج‌شنبه اجرا می‌شود.
عسگر قاسمی آقباش وکیل مدافع خانواده «ستایش» نیز از تماس با خانواده امیرحسین خبر داد و مدعی شد: با توجه به اینکه بیشتر مواقع اجرای حکم اعدام بامداد چهارشنبه صورت می‌گیرد، ممکن است حکم امیرحسین بامداد چهارشنبه این حکم اجرا شود.
بر اساس این گزارش، رسیدگی به پرونده موسوم به «ستایش» در شهریور سال ۹۵ در شعبه هفتم دادگاه کیفری یک استان تهران به ریاست قاضی خازنی انجام شد و در نهایت سه اتهام عمل منافی عفت، قتل عمد و جنایت بر میت به متهم پرونده تفهیم شد. بر اساس رای صادره، قاتل این پرونده در خصوص اتهام قتل عمد به قصاص نفس و در خصوص اتهام تجاوز به عنف به یک بار اعدام و در خصوص اتهام جنایت بر میت به ۷۴ ضربه شلاق محکوم شد.
با اعتراض به رای صادره توسط دادگاه کیفری، پرونده برای رسیدگی به شعبه ۳۲  دیوان عالی کشور ارسال شد و دیوان عالی نیز حکم دادگاه بدوی را عینا تایید کرد.
بر اساس این گزارش، حجت‌الاسلام و المسلمین محسنی‌اژه‌ای در تاریخ -3 دی ماه- در پاسخ به سوال ایسنا درباره اینکه پیش از این زمانی برای اجرای حکم صادره در پرونده مربوط به ستایش قریشی اعلام شد و در نهایت اجرای حکم به تعویق افتاد آیا با گذشت این مدت زمان تغییری در این پرونده حاصل شده است یا خیر؟ گفت: تغییر خاصی در اجرای حکم رخ نداده و طبق سوالی که از رییس کل دادگستری داشتم، گفتند مسئله‌ای که پیش آمده بود، رفع شده است و الان دیگر در مقام اجرای قانون و حکم هستند.
کد N1810677