ماجرای شهادت همرزم شهید حججی در اعتراضات اخیر + عکس

تظاهرات,اغتشاش,اعتراض,اصفهان,تجمع,اغتشاشات,اغتشاشات دیشب,اغتشاشات دیروز,اغتشاشات اصفهان,اغتشاشات استان اصفهان,اغتشاشات در اصفهان,کهریزسنگ,نجف آباد,قهدریجان,کشته های دیشب,علی شاه سنایی,شهید علی شاه سنایی,سجاد شاه سنایی,شهید سجاد شاه سنایی,درگیری قهدریجان,قهدریجان اصفهان,اغتشاش کهریزسنگ,شهادت پاسدار سپاه,شهادت پاسدار دیشب,شهید شاه سنایی,درگیری دیشب,درگیری کهریزسنگ,شهادت نجف آباد,کشته نجف آباد,سپاه نجف آباد,شهید نجف آباد,ماجرای شهادت همرزم شهید حججی در اعتراضات اخیر عکس

ماجرای شهادت همرزم شهید حججی در اعتراضات اخیر + عکس | پاسدار سجادشاه سنایی طی درگیری های دیشب (دوشنبه) در کهریزسنگ نجف آباد با شلیک مستقیم آشوب گرانبه شهادت رسید.

به گزارش آفتاب، به نقل از تسنیم، پاسدار سجادشاه سنایی طی درگیری های دیشب (دوشنبه) در کهریزسنگ نجف آباد با شلیک مستقیم آشوب گرانبه شهادت رسید.آشوب گران با سوءاستفاده از شرایط به وجود آمده، با اسلحه شکاری اقدام به شلیک به ‌سمت نیروهای انتظامی و امنیتی کردند که منجر به زخمی شدن چند نفر و شهادت شهید شاه سنایی شد.


بیشتربخوانید:درگیری قهدریجان +فیلم .

شهید سجاد شاه‌سنایی از پاسداران نیروی هوافضای سپاه پاسداران و از همرزمان شهید حججی بود و در این حادثه بر اثر شلیک مستقیم به شهادت رسید. این شهید 30 ساله  بود و  دو فرزند 2 و 5 ساله پسر از خود به یادگار گذاشت.

کد N1810627