عامل تجاوزهای سریالی کودکان دستگیر شد! + عکس

کودک آزاری, حوادث, قتل, تجاوز, آدم ربایی, دادگاه, روسیه, متجاوز, کودک آزاری در روسیه, آدمکش متجاوز, پلیس, ماموران, عامل تجاوزهای سریالی کودکان دستگیر شد عکس

عامل تجاوزهای سریالی کودکان دستگیر شد! + عکس | آدمکش و عامل تجاوزهای سریالی کودکان، با حکم دادگاه روسیه به حبس ابد محکوم شد.

به گزارش آفتاب، آدمکش و عامل تجاوزهای سریالی کودکان، با حکم دادگاه روسیه به حبس ابد محکوم شد.
راز جنایت‌های هولناک «یوری تیونوف» زمانی فاش شد که یک رهگذر با مشاهده خودرویی متوقف در جاده‌ای خارج از شهر به طرفش رفت.
همان موقع راننده از او برای روشن کردن خودرویش کمک خواست. اما وقتی این مرد سرگرم تلاش برای روشن کردن ماشین بود ناگهان صدای عجیب و نامفهومی از صندوق عقب شنید. او که به موضوع ظنین شده بود در فرصتی مناسب و به دور از چشم راننده با پلیس تماس گرفت و مأموران را باخبر کرد.
دقایقی بعد هم تیمی ازمأموران گشت پلیس خود را به آنجا رساندند. آنها پس از بازرسی خودرو، دختر 12 ساله‌ای را در صندوق عقب پیدا کرده و راننده شیطان صفت را دستگیر کردند. متهم پس از انتقال به اداره پلیس و در بازجویی‌ها، علاوه بر آزار و اذیت دختر نوجوان به 5 مورد تجاوز به کودکان و یک جنایت نیز اعتراف کرد.

بدین‌ترتیب کارآگاهان جسد پسر بچه خردسالی را نیز یافتند که 6 سال قبل به‌طرز مرموزی ناپدید شده بود. به این ترتیب پرونده برای رسیدگی به دادگاه فرستاده شد و قضات با توجه به شواهد و مدارک، آدمکش متجاوز را به حبس ابد محکوم کردند.
http://www.aftabir.com
کد N1810053