در تجمعات تهران چه کسانی بازداشت شدند؟

تظاهرات, تهران, تظاهرات تهران, تظاهرات امروز, تظاهرات در تهران, تظاهرات امروز تهران, تجمع تهران, تجمع در تهران, تجمع تهران, تجمع دانشگاه تهران, تجمعات دانشگاه تهران, تجمع امروز در تهران, اعتراضات تهران, تظاهرات دیشب, تجمع دیروز, تجمع امروز دانشگاه تهران, اعتراضات امشب تهران, اعتراضات دیشب تهران, تجمع بسیج تهران, تجمع 10 دی, تجمع یکشنبه تهران, تجمع در تهران یکشنبه, تظاهرات یکشنبه, تجمع یکشنبه, تظاهرات امشب, اعتراضات یکشنبه, اعتراضات یکشنبه تهران, تجمعات یکشنبه, تجمع یکشنبه تهران, بازداشت,

تعدادی از افراد در تجمعات امروز و امشب تهران بازداشت شدند. این را استاندار تهران می گوید و علت باداشت این افراد را آتش زدن و تخریب اموال عمومی عنوان می کند. مقیمی می گوید: اینکه عده‌ای اموال عمومی را که خودشان از آن استفاده می‌کنند آتش بزنند و تخریب کنند به هیچ عنوان قابل قبول نیست.

بیشتر بخوانید: ناآرامی در تاکستان .
بیشتر بخوانید: تجمع یکشنبه تهران .
بیشتر بخوانید: تجمع 10 دی؛ اعتراض بسیج دانشجویی .
استاندار تهران با بیان اینکه امروز هم برخی افراد در تهران بازداشت شدند، گفت: اشکال اولیه تجمعات اخیر این است که مجوز ندارند و تا امروز هیچ اقدامی هم برای اخذ مجوز نداشتند.
محمدحسین مقیمی با اشاره به ناآرامی‌های امروز تهران گفت: امشب همه تجمعات آرام شد و اوضاع به حالت عادی بازگشت.
استاندار تهران با اشاره به اینکه تخریب‌کنندگان اموال عمومی قابل شناسایی هستند، گفت: برای اینکه بگوییم این افراد از سوی چه کسانی تحریک شدند، زود است و باید صبر کنیم.
مقیمی در واکنش به اینکه این افراد به بهانه گرانی و مسائل اقتصادی این اقدامات را انجام می‌دهند، گفت: مردم حق دارند تجمع با مجوز داشته باشند و حرف‌ها و انتقادات خود را مطرح کنند، اما اینکه عده‌ای اموال عمومی را که خودشان از آن استفاده می‌کنند آتش بزنند و تخریب کنند به هیچ عنوان قابل قبول نیست.
استاندار تهران خطاب به سیاسیون و مردم گفت: همه باید کمک کنیم جامعه آرامش داشته باشد چرا که تنها در آرامش می‌توان مشکلات را حل کرد.
بیشتر بخوانید: کیهان: ملت قیام کرد!
بیشتر بخوانید: کشته شدن 2 نفر در تجمع دیشب .
کد N1809918