تجمع دورود؛ کشته شدن 2 نفر در تجمع دیشب +فیلم

دورود, تجمع دورود, دو کشته در تجمع دورود, کشته شدن دو نفر در دورود, تظاهرات دورود, اخبارد دورود, لرستان, تظاهرات درود, کشته های تظاهرات دورود, کشته شدن دو جوان در تجمه دورود, تجمه در دورود, تجمع دیشب دورورد, تلفات تجمع, فیلم تجمع دورود, عکس تجمع دورود, فیلم تظاهرات دورود, دورود دیشب, تجمع دیشب, فیلم تجمع دیشب, فیلم تظاهرات دیشب, تیراندازی در دورود,

تجمع دورود؛ کشته شدن 2 نفر در تجمع اعتراضی دیشب +فیلم || بر اساس گفته معاون امنیتی استاندار لرستان، دیشب در تجمع اعتراضی شهر دورود این استان، دو جوان اهل دورود کشته شده اند. معاون امنیتی استاندار لرستان می گوید در این حادثه تیری از سوی ماموران امنیتی دورورد شلیک نشده است. ماجرای مرگ دو جوان دورودی در تجمع دیشب را در ادامه بخوانید...

بیشتر بخوانید: اعتراضات دیروز و دیشب .
بیشتر بخوانید: تجمع تهران به اغتشاش کشیده شد .
بیشتر بخوانید: تجمع دیروز در کدام شهرها برگزار شد؟ 
معاون سیاسی امنیتی استانداری لرستان از ردپای گروه‌های تکفیری و معاند در درگیری‌های شهر دورود و کشته شدن دو نفر در این رابطه خبر داد.
تایید مرگ دو نفر در لرستان درپی تجمعات اعتراضیمعاون سیاسی امنیتی استانداری لرستان از ردپای گروه‌های تکفیری و معاند در درگیری‌های شهر دورود و کشته شدن دو نفر در این رابطه خبر داد.
فیلم: کشته شدن دو جوان در تجمع دورود
تجمع دورود؛ کشته شدن 2 نفر در تجمع دیشب +فیلمتجمع دورود؛ کشته شدن 2 نفر در تجمع اعتراضی دیشب +فیلم || بر اساس گفته معاون امنیتی استاندار لرستان، دیشب در تجمع اعتراضی شهر دورود این استان، دو جوان اهل دورود کشته شده اند. معاون امنیتی استاندار لرستان می گوید در این حادثه تیری از سوی ماموران امنیتی دورورد شلیک نشده است. ماجرای مرگ دو جوان دورودی در تجمع دیشب را در ادامه بخوانید...

حبیب‌الله خجسته پور در سخنانی بابیان اینکه در تجمع غیرقانونی که غروب شنبه در شهر دورود داشتیم تعدادی از افراد که با فراخوان گروه‌های معاند داخل خیابان آمده بودند منجر به درگیری شد اظهار داشت: در این درگیری متأسفانه دو نفر از همشهریان عزیز دورود کشته شدند.
وی بابیان اینکه در این درگیری‌ها ردپای گروه‌های تکفیری، معاند با نظام و سرویس‌های بیگانه کاملاً قابل‌ مشاهده است گفت: در بررسی‌های به‌عمل‌آمده رد پای سرویس‌های خارجی کاملاً نمایان شده است.
معاون سیاسی امنیتی استانداری لرستان بابیان اینکه در این درگیری که دو نفر کشته‌شده هیچ تیری از ناحیه نیروهای نظامی، انتظامی و امنیتی ما به سمت مردم شلیک نشده است گفت: هدف این بود که این تجمع به‌صورت مسالمت‌آمیز پایان بپذیرد، اما با توجه به حضور افراد و گروه‌هایی که اعلام کردم متأسفانه این اتفاق رخ داد و منجر به کشته شدن دو نفر از کسانی که در این درگیری‌ها حضور داشتند شد که امیدواریم در ادامه مسیر شاهد آرامش بخشی به مردم به‌خصوص مردم فهیم استان لرستان و شهر دورود باشیم.
بیشتر بخوانید: گاز اشک آور و ماشین آبپاش در تجمع تهران .
بیشتر بخوانید: در میدان انقلاب تهران چه خبر است؟
بیشتر بخوانید: ادامه تجمع مشهد در تهران، کرمانشاه و...
کد N1809550