دانشجویان با اتوبوس به کوی دانشگاه تهران منتقل شدند | بازداشت 3 دانشجو؛ آزادی دو نفر

تظاهرات, تهران, عکس تجمع تهران, تظاهرات تهران, تظاهرات امروز, تظاهرات در تهران, تظاهرات امروز تهران, تجمع تهران, تجمع در تهران, تجمع در میادین تهران, تجمع تهران, تجمع دانشگاه تهران, دانشگاه تهران, تظاهرات دانشگاه تهران, دانشگاه تهران امروز, اعتراضات دانشگاه تهران, تجمعات دانشگاه تهران, عکس تظاهرات تهران, تجمع امروز تهران, عکس تجمع تهران, عکس تجمع امروز تهران, عکس اعتراض تهران, کوی دانشگاه, کوی دانشگاه امشب, دانشجویان کوی دانشگاه, کوی دانشگاه تهران, امشب کوی دانشگاه, تجمع دانشگاه تهران,

دانشجویان با اتوبوس به کوی دانشگاه تهران منتقل شدند | در پی تجمعات امروز در میدان انقلاب تهران و حوالی دانشگاه تهران، 3 دانشجو بازداشت شدند که دو تن از آنان تا این لحظه آزاد شده اند. دانشجویان دانشگاه تهران ساعتی پیش با اتوبوس به کوی دانشگاه منتقل شدند. تمهیدات لازم برای امنیت دانشجویان در کوی دانشگاه اندیشیده شده است.

بیشتر بخوانید: در میدان انقلاب تهران چه خبر است؟
بیشتر بخوانید: ادامه تجمع مشهد در تهران، کرمانشاه و...
بیشتر بخوانید: تجمع امروز تهران +عکس.
بیشتر بخوانید: تظاهرات اخیر را چه کسی راه انداخت؟
یکی از مسئولان وزارت علوم با بیان اینکه در اتفاقات امروز دانشگاه تهران سه دانشجو بازداشت شدند که دو نفر از آنان آزاد شده استٰ از پیش‌بینی تهمیدات لازم برای امنیت کوی دانشگاه خبر داد.
یکی از مسئولان وزارت علوم در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی ایلنا درباره آخرین وضعیت اتفاقات امروز دانشگاه تهران ضمن تاکید بر عدم وجود هر گونه مشکل برای دانشجویان از دستگیری چند تن از دانشجویان و آزادی آنها خبر داد.
او گفت: در جریان ناآرامی های ظهر امروز سه تن از دانشجویان دانشگاه تهران دستگیر شدند که بنا به اطلاعات رسیده دو تن از آنها آزاد شده اند.
این مسئول وزارت علوم خاطر نشان کرد: دانشجویان دانشگاه تهران با اتوبوس هایی که در داخل دانشگاه مستقر شده بودند از دانشگاه خارج شده و تمهیدات لازم برای برقراری امنیت کوی دانشگاه پیش بینی شده است.
کد N1809405