بازتاب تجمع تهران در رسانه ها | وقتی خیابان انقلاب بسته شد!

تظاهرات, تهران, عکس تجمع تهران, تظاهرات تهران, تظاهرات امروز, تظاهرات در تهران, تظاهرات امروز تهران, تجمع تهران, تجمع در تهران, تجمع در میادین تهران, تجمع تهران, تجمع دانشگاه تهران, دانشگاه تهران, تظاهرات دانشگاه تهران, دانشگاه تهران امروز, اعتراضات دانشگاه تهران, تجمعات دانشگاه تهران, عکس تظاهرات تهران, تجمع امروز تهران, عکس تجمع تهران, عکس تجمع امروز تهران, میدان انقلاب امروز, عکس اعتراض تهران, تهران امروز عکس, میدان انقلاب, بازتاب تجمع تهران, بسته شدن خیابان انقلاب, گزارش تظاهرات تهران,

بازتاب تجمعات امروز تهران در رسانه ها | تجمعات امروز در تهران در رسانه های مختلف بازتاب فراوانی داشت. برخی رسانه ها به گزارش آنچه امروز در میدان انقلاب و حوالی دانشگاه تهران گذشت، پرداختند و برخی دیگر تحلیل هایی درباره آن منتشر کردند. یک رسانه از مسدود شدن مسیرهای منتهی به خیابان انقلاب تهران به دلیل تجمع اعتراضی خبر داد.

بیشتر بخوانید: در میدان انقلاب تهران چه خبر است؟
بیشتر بخوانید: ادامه تجمع مشهد در تهران، کرمانشاه و...
بیشتر بخوانید: تجمع امروز تهران +عکس.
بیشتر بخوانید: تظاهرات اخیر را چه کسی راه انداخت؟
خبرگزاری فارس درباره تجمعات امروز نوشت:
در این تجمع به هیچ عنوان شعاری در اعتراض به گرانی سر داده نشد و شعارها بیشتر با مضامین سیاسی و ساختارشکنانه از جمله «نه غزه نه لبنان جانم فدای ایران»، «مرگ بر روسیه»، «دانشجو می‌میرد ذلت نمی پذیرد» و شعارهایی تند علیه مسئولان نظام است.
تسنيم هم امروز در گزارشي با اشاره به اعتراضات تهران نوشت:
 این تجمع در ادامه اعتراضاتی انجام می‌شود که دو روز پیش در مشهد مقدس و در انتقاد به مسائل اقتصادی از جمله موضوع بدهی‌های موسسات اعتباری به مردم برگزار شد. با این حال هیچکدام از شعارهای آنها ناظر به مسائل اقتصادی نیست. شعارهایی که سر داده می‌شود عمدتاً کاملاً مشابه به آنهایی است که در فتنه 88 سر داده می‌شد.
این خبرگزاری همچنین با انتشار گزارش شبكه خبر از تجمعات امروز تهران نوشت: تکرار فرصت‌طلبی ریاکاران!
 ايسنا هم گزارش داد:
از حدود ساعت ۱۲ و نیم حد فاصل میدان انقلاب تا در دانشگاه تهران تجمعاتی رخ داد که همزمان نیروهای انتظامی برای کنترل تجمع‌کنندگان در محل حاضر بودند.
تعداد زیادی از مغازه‌های کتابفروشی خیابان انقلاب در پی این تجمعات مجبور به بستن مغازه‌ها شدند یا در مقابل در مغازه با کرکره‌های نیمه بسته نظاره‌گر بودند.
در داخل دانشگاه تهران نیز جمعی از دانشجویان اقدام به سر دادن شعارهایی علیه جناح‌های سیاسی و مسوولان کشور کردند. پس از ساعتی نیروی انتظامی تلاش کرد تا در دانشگاه تهران را به روی دانشجویانی که داخل دانشگاه هستند ببندند که این اقدام با درگیری‌هایی همراه شد  اما سرانجام نیروی انتظامی موفق شد در دانشگاه تهران را به روی دانشجویان تجمع‌کننده ببندد.
خبرگزاري مهر هم از ترافیک سنگین در خیابان‌های اطراف میدان انقلاب خبر داد و نوشت: حدود ۳۰۰ تا ۴۰۰ تن از افراد ضمن سردادن شعارهای ساختارشکنانه موجب مسدود شدن خیابان‌های منتهی به میدان انقلاب شدند.
عده‌ زیادی از مردم به دلیل ترافیک ایجاد شده و مسدود شدن خیابان‌ها در پیاده‌روها تماشاچی هستند.
همچنين خبري در كانالهاي تلگرامي منتشر شد مبني بر محدوديت هاي رفت وآمد در تهران كه حسین همدانی، معاون امنیتی انتظامی استاندار تهران گفت:این خبر را تکذیب می‌کنم.
به گزارش ایسنا شرکت بهره‌برداری متروهم اعلام كرد كه دو ایستگاه متروی #تئاترشهر و #میدان‌انقلاب مسافرگیری ندارد و این عدم پذیرش مسافر تا پایان ناآرامی‌ها ادامه خواهد داشت.
کد N1809404