رئیسی درباره تجمعات اخیر در مشهد و تهران و... چه گفت؟

تظاهرات, مشهد, تهران, کرمانشاه, رشت, قم, نظاهرات مشهد,ن ظاهرات کرمانشاه, نظاهرات قم, نظاهرات رشت, تظاهرات تهران, تظاهرات دیروز, تظاهرات در تهران, تظاهرات دیروز تهران, تجمع تهران, تجمع در تهران, تجمع در میادین تهران, نه به گرانی, تظاهرات گرانی, اعتراض به گرانی, گرانی, اعتراض تهران, تظاهرات نه به گرانی, تجمع نه به گرانی, نه به گرانی تهران, اعتراضات زنجیره ای, احتمال تجمع در تهران, تجمع تهران, رئیسی, واکنش رئیسی به تجمعات اخیر, رئیسی درباره تجمع مشهد چه گفت,

رئیسی درباره تجمعات اخیر در مشهد و تهران و... چه گفت؟ | حجت الاسلام ابراهیم رئیسی با اشاره به مشکلات معیشتی و اقتصادی مردم گفت: دشمنان می‌خواهند با سوار شدن بر موج مطالبات معیشتی و اقتصادی مردم، فتنه جدید درست کنند!

بیشتر  بخوانید: ادامه تجمع مشهد در تهران، کرمانشاه و...
بیشتر  بخوانید: تجمع امروز تهران .
بیشتر بخوانید: تظاهرات اخیر را چه کسی راه انداخت؟
تولیت آستان قدس رضوی گفت: باید مشکلات معیشتی و اقتصادی مردم برطرف شود.
به گزارش قدس آنلاین، حجت‌الاسلام و المسلمین سید ابراهیم رئیسی صبح امروز در حماسه ۹ دی در مصلی بوشهر با بیان اینکه دشمنان در انتخابات ۸۸ دشمن امید و اعتماد مردم را نشانه گرفته و بدنبال جدا کردن راه مردم از نظام بودند، خاطرنشان کرد: مردم درگیر مشکلات معیشتی و اقتصادی هستند، که حتماً باید این مشکلات و موانع برطرف شود.
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام افزود: همه مسئولان بویژه دولت باید خود را نسبت به حل این مشکلات موظف بدانند و در میدان عمل ثابت کنند که تلاش آنها برای گره گشایی از مشکلات مردم است.
وی با بیان اینکه دو قطبی کردن جامعه در این عرصه کارساز نیست؛ ابراز کرد: زمان انتخابات گذشته است، مسئولان باید با وحدت ملی به دنبال رفع مشکلات باشند، همه بخش‌های کشور با دولت همکاری کنند و دولت هم اراده جدی داشته باشد تا گره‌ها گشوده شود.
عضو هیئت رئیسه مجلس خبرگان رهبری گفت: کشوری که در آن جوانان توانستند پیچیده ترین فتنه‌های بین المللی را در کشور و منطقه خنثی کنند، حل گره‌های اقتصادی برای آنها کار دشواری نیست، مهم دلسوزی، جدیت و اعمال اراده قوی برای حل مشکلات مردم است.
حجت الاسلام و المسلمین رئیسی گفت: دشمنان می‌خواهند با سوار شدن بر موج مطالبات معیشتی و اقتصادی مردم، فتنه جدید درست کنند؛ اما مردم هوشیار هستند و ضمن اینکه مطالبات خود را مطرح می‌کنند اجازه سوء استفاده نخواهند داد.
کد N1809388