توئیت ترامپ!

حمایت ترامپ از تظاهرات در ایران | ترامپ درباره اغتشاشات مشهد چه گفت؟

تظاهرات, مشهد, نظاهرات مشهد, تظاهرات در مشهد, تظاهرات اخیر مشهد, راهپیمایی مشهد, ماجرای تظاهرات در مشهد, تظاهرات اخیر, تجمع مشهد, تجمع در مشهد, تجمع مردم مشهد, تجمع مشهد, نه به گرانی, تظاهرات گرانی, اعتراض مشهد, تظاهرات تهران, تضاهرات اصفهان, تظاهرات نه به گرانی, تجمع نه به گرانی, علت تظاهرات مشهد, پشت پرده تظاهرات مشهد, تظاهرات اخیر, تظاهرات روزهای اخیر, اعتراضات اخیر, تظاهرات ضد دولتی, ترامپ, حمایت ترامپ از تظاهرات در ایران, حمایت ترامپ از تظاهرات, تظاهرات ایران, تظاهرات در ایران, توئیت ترامپ,

حمایت ترامپ از تظاهرات در ایران | دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا از تجمعات اعتراضی در مشهد و چند شهر دیگر ایران حمایت کرد! دونالد ترامپ در توئیتی که لحظاتی پیش منتشر کرد، با اشاره به تظاهرات عده ای محدود در ایران نوشت: «دولت ایران باید به حقوق مردم خود از جمله حق ابراز عقایدشان احترام بگذارد.»

بیشتر بخوانید: تظاهرات اخیر را چه کسی راه انداخت؟

بیشتر بخوانید: علت تظاهرات مشهد به روایت کیهان .
بیشتر بخوانید: پشت پرده تظاهرات مشهد به روایت جهانگیری .
بعد از آنکه وزارت خارجه و رئیس مجلس نمایندگان و کاخ سفید بیانیه‌‌هایی را در حمایت از اغتشاشات در برخی شهرهای ایران منتشر کردند، رئیس‌جمهور آمریکا دقایقی پیش یک پیام توییتری در حمایت از این افراد منتشر کرد.
«دونالد ترامپ» رئیس‌جمهور آمریکا که از زمان روی کار آمدن تمامی تلاش‌های خود را برای اعمال فشار به ایران به کار گرفته است، دقایقی پیش در یک پیام توییتری از اغتشاشات محدود در برخی شهرهای ایران حمایت کرد.
وی در این پیام، بیانیه کاخ سفید را منتشر کرد و نوشت: «گزارشات زیادی از تظاهرات‌های مسالمت‌آمیز شهروندان ایران که از هدر دادن ثروت این کشور خسته شده‌اند، وجود دارد».
ترامپ گفت: «دولت ایران باید به حقوق مردم خود از جمله حق ابراز عقایدشان احترام بگذارد. جهان نظاره‌گر است».
اگرچه رسانه های ضدانقلاب تلاش داشتند نشان دهند که مطالبات تجمعات صورت گرفته در ایران سیاسی است اما گزارشها، حاکی از آنست که بسیاری از مردم که نسبت وضعیت گرانی ها معترض بودند با مشاهده شعارهای سیاسی لیدرهای این تجمعات، ترجیح دادند که با شعاردهنگان همراه نشوند.
کاخ سفید نیز بیانیه‌ای را در حمایت از این اعتراضات در شهرهای ایران منتشر کرده بود که رئیس‌جمهور آمریکا در پیام توییتری خود این پیام را منعکس کرد.
بیشتر بخوانید: علت شلیک گاز اشک آور در مشهد .
بیشتر بخوانید: واکنش امام جمعه مشهد به گرانی!
بیشتر بخوانید: تظاهرات مشهد .

کد N1809077