دورهمی دیشب؛ مهدی دارابی +فیلم | از گرانی و بیکاری تا حضور زنان در ورزشگاه ها در دورهمی دیشب!

دورهمی, برنامه دورهمی, دورهمی دیشب, دورهمی امشب, دورهمی مهدی دارابی, دانلود دورهمی, دورهمی جدید, مهدی دارابی تکرار دورهمی, برنامه دورهمی مهدی دارابی, دورهمی فصل سوم, برنامه دورهمی دیشب, برنامه دورهمی امشب, مهدی دارابی در دورهمی, مهمان دیشب دورهمی, مهمان دورهمی, خلاصه دورهمی دیشب, فیلم مهدی دارابی, دانلود دورهمی مهدی دارابی, فیلم دورهمی مهدی دارابی, بیوگرافی مهدی دارابی, فیلم دورهمی دیشب, دانلود دورهمی مهدی دارابی, دانلود دورهمی دیشب مهدی دارابی, مهدی دارابی کیست, دیشب در دورهمی چه گذشت,

دورهمی دیشب؛ مهدی دارابی +فیلم | مهدی دارابی خواننده گروه هورورش بند مهمان دیشب برنامه دورهمی مهران مدیری بود. در برنامه دورهمی دیشب (جمعه 8 دی) مهدی دارابی آهنگ «ماه دلم» را اجرا کرد. فیلم برنامه دورهمی دیشب با حضئور مهدی دارابی را در ادامه ببینید و گزارش کامل برنامه را بخوانید...

 بیشتر ببینید: دورهمی علیرام نورایی .
بیشتر ببینید: دورهمی علی اوجی و نرگس محمدی .
بیشتر ببینید: دورهمی حمید هیراد .

دورهمی دیشب؛ مهدی دارابی +فیلم | از گرانی و بیکاری تا حضور زنان در ورزشگاه ها در دورهمی دیشب!دورهمی دیشب؛ مهدی دارابی +فیلم | مهدی دارابی خواننده گروه هورورش بند مهمان دیشب برنامه دورهمی مهران مدیری بود. در برنامه دورهمی دیشب (جمعه 8 دی) مهدی دارابی آهنگ «ماه دلم» را اجرا کرد. فیلم برنامه دورهمی دیشب با حضئور مهدی دارابی را در ادامه ببینید و گزارش کامل برنامه را بخوانید...


دورهمی دیشبشب گذشته، مهران مدیری کارگردان و مجری برنامه تلویزیونی «دورهمی» به موضوع فرهنگ سازی در کشور  پرداخت.
مدیری در ابتدای برنامه با بیان تعریف فرهنگ سازی، گفت: فرهنگ سازی کاری سخت و هزینه‌ بر است. اما گاهی سخت هم دیده نمی‌شود به طور مثال یکی از وزرای محترم به یک مانکن پلاستیکی که پوشش مناسبی داشت، جایزه داد؛ یا بعد از این همه حرف و حدیث برای حضور بانوان در ورزشگاه، یک ذهن خلاق به  سر مربی مرد تایلندی روسری پوشاند!
وی ادامه داد: فرهنگ‌سازی در درجه اول برنامه ریزی می خواهد. در کشور ما تئوری فرهنگ‌سازی در سطح بالایی وجود دارد و روی کاغذ همه ما آخر فرهنگ سازی هستیم.
مدیری عنوان کرد: هنوز مشخص نشده که گرانی، جریمه مالی محسوب می‌شود یا نه؟! الان جریمه عبور از چراغ زرد ۲۰۰ هزار تومان شده است و در همین چند وقت دقت کردم که گربه‌ها هم چراغ زرد را می بینند، می‌ایستند.
وی افزود: گاهی هم جریمه فرهنگ‌سازی نمی آورد؛ بنزین از ۳۰۰ تومان به ۱۵۰۰ هزار تومان رسید اما هنوز ترافیک جای خود را دارد و هر روز هم بیشتر می‌شود.

مهدی دارابی در دورهمی دیشب


در ادامه برنامه، مهدی دارابی مهمان مدیری شد و  با اشاره به اینکه متولد سال ۱۳۷۲ است، درخصوص آغاز فعالیت هنری خود گفت: به دلیل اینکه از بچگی موسیقی سنتی گوش می‌دادم، با این نوع موسیقی آمیخته شدم. کلاس خاصی نرفتم و هرچه جلوتر آمدم، پاپ خواندم. در حال حاضر هم یک سال است کارم را به شکل حرفه‌ای شروع کردم.
مدیری به غیاب مسعود جهانی تنظیم کننده و سازنده آهنگ‌های هوروش بند اشاره کرد و دارابی در خصوص همکاری خود با او گفت: موفقیت آهنگ‌های هوروش بند بعد از همکاری با مسعود است. او فارغ از اینکه یک تنظیم کننده است، بسیار آدم دقیق و دوست خوبی است.
دارابی با اشاره به اینکه نتوانست در کنار زلزله‌زده های کرمانشاه باشد، اظهار کرد: به دلیل جراحی کمر نمی‌توانستم نزد زلزله زدگان کرمانشاه بروم، اما هزینه دو کنسرت تهران را برای آنها فرستادیم.
سپس دارابی یک قطعه‌ سنتی به صورت زنده اجرا کرد و درخصوص حواشی کارش و زمین خوردنش در عرصه موسیقی گفت: من بعید می‌دانم که حرفی از زمین خوردنم زده باشم و نشنیدم.
وی افزود: رقابت در فضای موسیقی سخت شده و گوش مردم از موسیقی خوب همکاران پر شده است. مافیا هم در هر صنف و کار وجود دارد. به هر حال برای موفقیت باید بجنگیم و خسته نشویم.
وی در ادامه، بیکاری را یکی از مهمترین معضلات اجتماعی دانست و بیان کرد: خیلی از جوان‌ها هستند که با بالاترین مدرک تحصیلی بیکارند. خود من هم دوران بیکاری را گذراندم.
دارابی درباره اجرای کنسرت‌هایش گفت: کنسرت های ما از شهریور ماه شروع شد. پیش از آغاز اولین کنسرت از ترس داشتم سکته می‌کردم؛ اما همین که به روی صحنه رفتم استرسم تمام شد.
وی در پایان گفتگوی خود با مهران مدیری، عنوان کرد: در زندگی سختی‌هایم خیلی بیشتر از لذت زندگی‌ام بوده و پس انتخاب موسیقی بیشتر هم شده است؛ چراکه دوست ندارم درجا بزنم و یکجا بمانم و همیشه نگران هستم.
دارابی پیش از اجرای قطعه‌ ماه دلم، عینکش را به موزه دورهمی اهدا کرد!

بیوگرافی مهدی دارابی


 مهدی دارابی پیش از فعالیت در قالب این گروه به همراه مسعود جهانی سابقه خوانندگی داشت و هوروش اولین تجربه او در این زمینه محسوب نمی شد. مهدی دارابی در روز ۱۸ خرداد سال ۱۳۹۲ سه قطعه «ازت خاطره دارم»، «به من سر بزن» و «تو حالت ناخوشه» را به صورت همزمان منتشر کرد و این آثار اولین تجربه جدی او در عرصه موسیقی بود.
«مسعود جهانی» یکی از تنظیم کننده های جوان موسیقی است که طی چند سال اخیر با خوانندگان مختلفی همکاری موفقی انجام داده است. او به نوعی عضو اصلی یا سرپرست هوروش بند است. سال گذشته این تنظیم کننده به همراه «مهدی دارابی» گروه هوروش را تشکیل می دهد. اما مهدی دارابی پیش از فعالیت در قالب این گروه به همراه مسعود جهانی سابقه خوانندگی داشت و هوروش اولین تجربه او در این زمینه محسوب نمی شد.
کد N1809061