پلیس خرابکاران را دستگیر کرد | فرماندار: تجمع «نه به گرانی» مشهد کنترل شد

تظاهرات, مشهد, نظاهرات مشهد, تظاهرات در مشهد, تظاهرات امروز مشهد, راهپیمایی مشهد, راهپیمایی امروز مشهد, تظاهرات امروز در مشهد, ماجرای تظاهرات در مشهد, تظاهرات امروز, تجمع مشهد, تجمع در مشهد, تجمع مردم مشهد, امروز مشهد, در مشهد چه خبر است, تجمع مشهد, مجوز تجمع مشهد, فرمانداری مشهد, فرمانداری مشهد, تظاهرات نیشابور, تظاهرات مردم نیشابور, تظاهرات کاشمر, تظاهرات مردم کاشمر, تظاهرات امروز نیشابور, تظاهرات امروز کاشمر, علت تظاهرات در مشهد, نه به گرانی, تظاهرات نه به گرانی, نه به گرانی مشهد,بازداشت مشهد

دستگیری برخی راهپیمایان مشهدی | فرماندار مشهد با تاکد بر کنترل شدن تظاهرات نه به گرانی که در میدان شهدا مشهد برگزار شده بود، گفت: تعدادی که قصد تعرض به اموال عمومی و تخریب آن‌ها را داشتند توسط مأموران نیروی انتظامی بازداشت شدند.

بیشتر بخوانید: تظاهرات مشهد .
بیشتر بخوانید: عکس: تظاهرات در مشهد .
بیشتر بخوانید: علت تظاهرات در نیشابور، کاشمر و مشهد .
بیشتر بخوانید: تجمع نه به گرانی بی مجوز است .
به گزارش آفتاب، فرماندار مشهد در واکنش به تجمع «نه به گرانی»، گفت: این تجمع غیرقانونی بود با این وجود نیروی انتظامی با تجمع‌کنندگان بسیار با مدارا برخورد کرد.
محمدرحیم نوروزیان با اشاره به تجمع «نه به گرانی» که امروز در میدان شهدا مشهد برگزار شد، اظهار کرد: همانگونه که پیش از این هم اعلام شده بود این تجمع غیرقانونی و مجوزی برای برگزاری آن صادر نشده بود با این حال تعدادی از افراد در میدان شهدا تجمع کردند.
وی ادامه داد: با این وجود نیروی انتظامی به آنان تذکرات لازم را داد و بسیار با مدارا با آن‌ها برخورد کرد.
نوروزیان با بیان اینکه «سعی بر این بود که مشکلی ایجاد نشده و عده‌ای از آن سوء‌استفاده نکنند»، تصریح کرد: بر این اساس تذکراتی به این افراد داده شد و آن‌ها مدتی در میدان شهدا حضور داشتند و پس از آن متفرق شدند.
وی خاطرنشان کرد: همچنین تعدادی که قصد تعرض به اموال عمومی و تخریب آن‌ها را داشتند توسط مأموران نیروی انتظامی بازداشت شدند.
فرماندار مشهد افزود: این تجمع کنترل شد و اتفاق خاصی در آن رخ نداد و در حال حاضر تجمع پایان یافته است.
ایسنا
کد N1808699