صندلی ماساژور بهترین وسیله آرامش بخشی

صندلی ماساژ, ماساژور, کاهش استرس, تسکین درد, فوائد صندلی ماساژ

صندلی ماساژور بهترین وسیله آرامش بخشی | آیا شما به طور منظم بر روی صندلی خود نشسته اید یا بارها و بارها از صفحه کلید خود استفاده می کنید؟ اگر پاسخ بله است، موقعیت سر، گردن و بدن شما برای مدت زمان طولانی می تواند بر ستون فقرات، عضلات پشت، گردن، بازوها و دست های شما آسیب برساند. این موقعیت ها و حرکات تکراری اغلب موجب درد می شوند، به ویژه اگر شما روال معمول تناسب را حفظ نکنید. به غیر از نقش درمان گری صندلی ماساژور می توان آن را بهترین وسیله آرامش بخشی دانست.

 صندلی ماساژور بهترین وسیله آرامش بخشی
آیا شما به طور منظم بر روی صندلی خود نشسته اید یا بارها و بارها از صفحه کلید خود استفاده می کنید؟ اگر پاسخ بله است، موقعیت سر، گردن و بدن شما برای مدت زمان طولانی می تواند بر ستون فقرات، عضلات پشت، گردن، بازوها و دست های شما آسیب برساند. این موقعیت ها و حرکات تکراری اغلب موجب درد می شوند، به ویژه اگر شما روال معمول تناسب را حفظ نکنید. در یک صندلی ماساژور ، تمرکز ماساژ دادن بر قسمت های فوقانی و تحتانی بدن است که اغلب باعث کاهش درد ناشی از سندرم تونل کارپ، سردرد و میگرن، سفتی گردن و یا درد و مشکلات کمر و ستون فقرات می شود . به گفته دیگر به غیر از نقش درمان گری صندلی ماساژور می توان آن را بهترین وسیله آرامش بخشی دانست.
آیا شما به طور منظم به یک ماساژور حرفه های و یا به مراکز ماساژ مراجعه می کنید؟ اگر پاسخ مثبت است، احتمالا شما وقت زیادی را صرف رفتن به مراکز ماساژ می کنید و پولی که به سختی به دست آورده اید را در راه درمان خود هزینه می کنید. در حالی که شما حضور در چند جلسه در ماه در مراکز ماساژ و یا استخدام یک ماساژور شخصی تا چه اندازه می تواند برای شما پر هزینه باشد، صندلی ماساژور یک سرمایه گذاری عالی است. این وسیله شفابخش دقیقا تکنیک های ماساژ انسانی را تقلید می کند، این در حالی است که هزینه صندلی ماساژور در طول زمان با کاهش جلسات فیزیوتراپی شما کاهش می یابد.

آیا گاهی اوقات تحت فشار زیادی قرار می گیرید ور در بدن خود احساس درد و خستگی می کنید ؟ صندلی ماساژور بدن شما را بهبود می بخشد و همچنین احساس باعث می شود تجربه ای آرامش بخش و احساس خوبی نسبت به خود داشته باشید. فقط 20 دقیقه در صندلی ماساژور می تواند به کاهش استر ، کاهش اضطراب و افزایش گردش خون در تمام بدن شما کمک کند. استفاده منظم از صندلی ماساژور همچنین می تواند به بهبود تفکر و هوشیاری همراه با آرامش روانی شود.
آیا شما اغلب از فعالیت ورزشی یا تمرین های تناسب اندام خود به دلیل خستگی و کوفتگی در بدن خود ناراحت هستید؟ یک صندلی ماساژور می تواند درد در عضلات شمارا کاهش دهد، جریان خون را به بزرگترین عضلات پشت کمر شما برساند و انعطاف پذیری را برای بهبود سریع تر و کاهش درد تقویت کند. استفاده منظم از ماساژ یک مکمل ایده آل برای هر روال ورزشی است. هنوز معتقد نیستید که یک صندلی ماساژور برای شما مناسب است؟ فقط منتظر نمانید، صندلی ماساژور را امتحان کنید.
فواید استفاده از صندلی ماساژور

ماساژ درمانی برای مدت طولانی به عنوان راهی برای از بین بردن درد و بهبود زخم استفاده می شده است، اما مزایای ماساژ گسترده تر از این است. بسیاری از ما با ماساژ برای درد عضلات، بهبود سریع صدمات و یا به عنوان یک درمان آرامش بخش استفاده می کنیم. با این حال، صندلی ماساژورها به دلایل بسیاری مفید هستند و باید بخشی از یک برنامه روزانه مراقبت از خود باشند. در اینجا یک مرور کلی از فواید صندلی ماساژور بیان می کنیم:
• تسکین درد
تسکین درد، مهمترین مزیت صندلی ماساژور است، زیرا ماساژ باعث آزاد شدن اندورفین ها می شود که مواد شیمیایی در مغز هستند که به طور طبیعی درد را کاهش می دهند. درد مزمن پشت، درد عضلات، و همچنین سایر شرایط دردناک می تواند با صندلی ماساژور کاهش یابد.
• کاهش افسردگی و اضطراب
ماساژ سطح سروتونین در مغز را افزایش می دهد که به مشکلات افسردگی و اضطراب کمک می کند.
• بهبود شرایط خواب
ماساژ با کاهش تنش و اضطراب و افزایش سطح سروتونین موجب آرامش می شود. این منجر به خوابیدن بهتر در شب می شود.

• کاهش استرس
استرس در همه ما به روش های مختلفی تاثیر می گذارد، اما ماساژ آرامش بخش می تواند یکی از راه های مبارزه با اثرات آن باشد. افزایش سروتونین، کاهش تنش و کاهش ضربان قلب، راه هایی برای کاهش استرس و ارتقاء سلامت است.
• سیستم ایمنی را بهبود می بخشد
سیستم لنفاوی با ماساژ تحریک می شود، باعث افزایش تعداد گلبول های سفید و حذف سموم بدن می شود. صندلی ماساژور به بهبود عملکرد سیستم ایمنی کمک می کند.
• گردش خون را بهبود می بخشد
افزایش گردش خون از طریق تکنیک های ماساژ کمک می کند تا اکسیژن و مواد مغذی را از طریق خون به اندام های برسانند. صندلی ماساژور بهبود دهنده سبک زندگی و بازیابی انرژی  است.
• بهبود عملکرد ورزشکاران
ورزشکاران حرفه ای درک می کنند که ماساژ نقش مهمی در کمک به آنها در شرایط پیک ورزشی دارد. ماساژ نه تنها باعث کاهش سفتی ماهیچه پس از ورزش می شود، بلکه می تواند به جلوگیری از آسیب، کاهش تورم و افزایش عملکرد آن ها کمک کند.

• بازیابی آسیب و توانبخشی
ماساژ می تواند یک مکمل مؤثر برای برنامه توانبخشی باشد، زیرا باعث می شود خون بیشتری به اندام های بدن برسد، در نتیجه مقدار اکسیژن و مواد مغذی اضافی به بافت ها و عضلات آسیب دیده افزایش می یابد.
• بهبود سلامت قلب و عروق
ماساژ منظم می تواند به کاهش فشار خون دیاستولیک و سیستولیک کمک کند که مایه فشار قلب شما شده و باعث حفظ فشار خون سالم می شود. در حین ماساژ خون بیشتری آزاد می شوند، به طوری که خون وریدی به سمت قلب حرکت می کند و بار را در قلب شما کاهش می دهد.
• بهبود بیماری های خاص
نشانه های دردناكی از بیماری هایی به مانند سردرد، فیبرومیالژیا و استئوآرتریت می توانند با ماساژ منظم تسهیل شوند. استفاده از صندلی ماساژور حتی نشان داده شده است که برای کمک به اثرات زوال عقل، بهبود تعادل در افراد مسن تر و کاهش تهوع ناشی از شیمی درمانی موثر است. همچنین برای درمان تورم پا زنان باردار، این وسیله می تواند ماساژور پا را نیز به خوبی انجام دهد.
• دسترسی راحت
دسترسی در هر زمان در خانه و محل کار یکی از بهترین مزایای استفاده از صندلی ماساژور است. شما به راحتی می تواند هر زمان که احساس درد و خستگی کردید بر روی صندلی بنشینید و از ماساژی لذت باخش برای تمام بدن خود بهره مند شوید.
چرا باید صندلی ماساژور بخریم؟

صندلی ماساژ به آسایش و آرامش بیشتر شما در منزل کمک می کند. بر خلاف ماساژورهای قابل حمل، صندلی های ماساژی برای شبیه سازی حرکات ماساژ درمانی طراحی شده اند. بسیاری هم اکنون ویژگی های دیگر مانند گرما، ارتعاش و تنظیمات سرعت و شدت را شامل می شوند. صندلی ماساژور ایده آل و مقرون به صرفه قادر به ارائه مزایای ماساژ در یک زمان و مکان مناسب و قابل دسترسی برای شما خواهد بود. در حالی که صندلی های ماساژور توانند بخشی از استراتژی مراقبت های بهداشتی و سلامتی شما باشند و به شما از مزایای استفاده از ماساژ به صورت مکرر به جای رفتن به مراکز ماساژ می دهند. صندلی های ماساژ در مقایسه با دیگر مانند استخدام یک ماساژور حرفه ای یا حضور مداوم در مراکز ماساژ، بازده خوبی از سرمایه گذاری بلند مدت را به شما می دهند.
کد N1803862